Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sajátos

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis megerősítésre lenne szükségem; T-mobile-os vagyok, a rendszer verziója 12.0.A.1.257.
    Szeretném rootolni a telót, az a része menni fog az XDA-s leírás alapján, viszont:
    SUS-al „frissítem” (ugye ez a mostani, tehát .257-es magyarországi, T-mobile-os rendszert fogja nekem újra felrakni, azt, amivel kihoztam a boltból is!?)
    Azt a fájlt amit a SUS leszed, megkeresem és a FlashTool-al csinálok belőle flashelhető formátumot, arra az esetre, ha gubanc lenne.

    Ezek után, ha netalántán elrontok valamit, akkor a FlashTool-al bármikor vissza tudom állítani a bolti állapotot; felrakhatom a .245-ös romot is? arról is vissza tudok menni .257-re?
    És egy további kérdés, hogyha nem lenne meg ez a korábbi fájlom, akkor hiába dugom fel SUS-ra ,mert ő mondjuk, az orosz .245-ös romot akarja leszedni, ugye? (persze olvastam XDA-n, hogy build.prop átírásával gyakorlatilag bármilyen romot le tudunk tölteni SUS-al)

    Amúgy korábban Defy-m volt, és ott ’hála szabof1 kollégának, elég szájbarágosan (és összeszedetten) le voltak írva a dolgok.
    Előre is köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák