Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oliwire

    őstag

    Használtam a CM11-et, nagyon sokrétűen állítható, de számomra 2 ok miatt kerül vissza a rootolt stock 205. Az egyik, hogy a processzor max órajelen pörög nagyrészt, ha be van kapcsolva a kijelző, egyik kernelfolyamat az "ActivityManager-Launch". Nem ébresztget, arra rájöttem, mert éjszaka 75%-on hagytam, LTE bekapcsolva, adatforgalom lett csak kikapcsolva, és 74 vagy 73% fogadott reggelre. Csak akkor pörög, ha be van kapcsolva a kijelző. Nem tudom mitől, miért csinálja, de az akkustatisztikában az android rendszer 60%-os akkukapacitásnál a 25%-ot fogyaszott. A képernyőfogyasztással vívtak az első helyért, hol az egyik, hol a másik volt első. Ez nekem nem tetszik, stocknál nálam ilyen nem volt. Ugyanez volt a Paranoid Andoidnál. Pedig ezekre még csak fel sem tettem minden alkalmazást, amit a stockon fent volt, csak a legfontosabbakat. Másik, ami szintén előjött mind a PA-nál mind a CM11-nél, hogy a hangszóró a telefonálásnál halkabb, ma utcazajban sokat telefonáltam, és alig hallottam. Ráadásul a CM11-nél még nem működik a hátsó mikrofon, így tegnap este telefonálás közben arra panaszkodtak, hogy beszéljek már hangosabban, vagy valamit csináljak, mert eddig jól hallottak, de most nem. Megjegyzem, ugyanolyan hangerővel beszéltem, mint máskor. Számomra eddig a stock 205 a tökéletes, problémamentesen használom.
    Akiknek ez nem szempont, hogy úgyis minden nap töltik, vagy keveset telefonálnak, azoknak érdemes viszont kipróbálni. Az is lehet, hogy másoknál ez a processzor pörgetés nem fog előfordulni, vagy a hangerő is javítva lesz.

    Vagy a fent említett alkalmazással javítható a hangerő ezek szerint :)

Új hozzászólás Aktív témák