Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz AeSDé Team #24966 üzenetére

    osztálytársamnak van ilyen, neki bejön, tetszik neki, védi, nem tól vastag, bár nekem speciel pont nem tetszik

    nekem a telefon ugyebár t-től 4.1.2-vel jött, a .254-es firmel, tetszett is, gyors volt, fél hónapig talán 3/4-ig használtam, és mivel ez volt az első droidom, kicsit féltem a rootolástól meg a cfw-któl. a 4.1-el semmi bajom nem volt, egy darab lagg, egy pici fagyás nem volt benne, de még bugok sem. aztán megláttam az exzistenz 1.3.5-öt, húú de nagyon jó volt, szerintem máig azt használnám, ha... szóval ferkatam az existenz 1.3.5-öt, nagyon jó volt, gyors volt meg minden, de a valamit, amit annak a romnak az xda-s fórumában olvastam, feltettem, ugye a kisebb navigombok, ezután a kedves telefon az összes teljes képernyős videónál, legyen az yt, vay a sony filmek appja, esetleg mx player, ha eltűnt a navibár, az egész képernyő kikapcsolt és csak hang volt, ha megérintettem visszajött.
    ez okozta a cserét kiváltó inerem, hogy tegyem vissza fel az existenzt, szűzen, mert semmilyen wipe nem segített, backupot meg nem csináltam, én hülye. nekem a gyári szofttal a root az sehogy máshogy nem ment, mint csak ha az egész szoftot, nem csak a kernelt, visszatettem 257-esre, majd doomlord onee-click rootja, aztán cwm és existenz, igenám, de ezt vagy tízszer csináltam meg, a telepítést, egyetlen-egyszer, a legelső telepítésnél volt hajlandó bebootolni az existenz
    aztán amíg ki nem jött a 4.3, addig full stock deodexed prerooted 4.1-et használtam
    ezután kijött az existenz 2.0, felraktam, belaktam, jött az update, 2.1.5, wipe nékül felraktam, és belassult az egész, úgyhogy visszament a rooted 4.1 .254, aztán megláttam a cm 10.2-t, hogy felteszem azt, már tölöttem lefelé, mikor megláttam az aokpot, így azt raktam fel, de nekem a stock bill nagyon nem tetszett, a sonyét meg nem találtam, és a hangszínszabályzó sem működött, így feltettem a cmx 10.2-t, jety91-től, most is azt használom, és nagyon smooth, teljesen olyan, mint a 2.66-os 4.3, mert az is volt fennt, ce verse, csak smooth és gyors, bár a stock .266-nak nem volt ideje belassulni, mert the next day ment fel az existenz
    ezzel a cmx 10.2-vel meg az a helyzet, hogy tetszik, gyors, de naponta, vagy kétnaponta egyszer rájön az ötperc, és akkor öt percig az istennek sem reagál semmire, eltelik 5 perc, és mintha mi sem történt volna, megy tovább, bár szerintem ez nem a rom hibája, még nem derítettem ki, de ami késik, nem múlik

    szóval ennyit akartam írni, emélem nem fáradtatok el, már ha végig olvastátok :DD

Új hozzászólás Aktív témák