Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KyeX

    csendes tag

    Nyúzom azóta is rendesen a gépet, az akku tényleg nagyon jól bírja, ha alig piszkálom, nem is merül. Nekem 1-2 napot bír, de tényleg ki van használva, sokat játszok, meg a gps néha befigyel, de összességében a neo-mra köröket ver :)
    Ha tudnátok tippeket adni, hogy miket érdemes/lehet kitörölni a gyári cuccok közül azt megköszönném. Nem nagyon van időm kisérletezni és már 2 szer állítottam vissza gyárira a telót, mert force close-olt a kamera alkalmazást :D Igazából csak az állandó progijaimat helyeztem át sytemre, meg cache-t ürítettem system cleanup-al (neo-nál bejött ez a módszer). Van vagy 800 Mb hely a systemen, amit nem lenne rossz kihasználni :)
    Amit még sikerült kitapasztalnom: eddig mindent felismert otg-n keresztül. Noname manta gamepaddal ment a snes és psx emulátor, Canon 450d-t felismerte, lehetett róla importálni képeket, megfelelő programmal távvezérlőként és időzítőként használhatom a telót, élőkép is van.
    Nem mellesleg bőven van számítási kapacitása 12 megapixeles (10-15 Mb-os) képek szerkesztésére, bámulatos. :)
    Már a laptopomat is alig használom :D

    [ Szerkesztve ]

    (Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

Új hozzászólás Aktív témák