Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oliwire

    őstag

    válasz bubus66 #549 üzenetére

    Szívesen :) mostanában kezdtem olvasgatni ezt a topikot is, nekem SP van, csak kíváncsi vagyok itt mi a helyzet. Nekem 3 napot sikerült egyszer kihozni a telefonból, de ott látszott, hogy volt használva, nekem akkor a kijelző a legnagyobb fogyasztó. Ha átállítom csak 2G-re és csak telefon+sms kombó, mobilnetet lekapcsolom, akkor lehet bírná egy hetet is, de nem nagyon szokott ilyen helyzet előfordulni, de egyszer kísérleti szempontból majd kipróbálom. Amiket én letiltok, majd ha gépnél leszek, csinálok róla fényképeket és elküldöm ide neked :) egyik legfontosabb alkalmazásnak tartom a greenify-t is, amelyhez érdemes rootolni a telefont, és én a donation versiont használom, ekkor hibernálhatok alkalmazásokat, ami azt jelenti, hogy csak akkor fut, mikor használom. Pl nekem nem kell, hogy a Facebook messenger folyton menjen, elég ha mikor megnyitom, akkor tudjam kezelni az üzeneteket. Van pár rendszeralkalmazás is, amelyet nem használok és hibernálhatok, és így több szabad ram marad, ezáltal javul a Multitasking.

    (#550) Edi77

    Az üzemidő nagyon változó androidnál, manapság, aki a fent említett módon használja, egy hétig is kibírja. Ha úgy mint én, akkor 1-2 nap. :) általában, ha tudom, kihozom a legtöbbet a telefonból, így tudom, miket bír, és ha a telefon nincs nagyon nyomkodva, akkor az elsődleges fogyasztónak a "telefon készenlétben" kellene, hogy legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák