Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    emailkliensre lehet valamit tenni,hogy ne irogasson törléskor,hogy új email?Hiába töltetem be vele az összeset,jelölöm olvasottnak,alapból az első 25-öt tölti csak be...és ha törlök mailt,mindig a 25 előtti,a törlésnek megfelelő számút betölti ÚJKÉNT,és olvashatom mindig újra,hogy eltűnjön frissités után,és ez MARHÁRA bosszantó...
    Más kérdés:van olyan facebook,ami kisebb a gyárinál,de az alap dolgokat tudja?Marhasokat eszik az a vacak,és éppen ezért szeret bezáródni és pampogni,viszont ha nem kérek auto frissitést,akkoris betölt induláskor,pazarolva a memót...
    Nem vagyok nagy fészbúkos,de érdekelnek a híreim és hogy üzent-e valaki,de jellemzően a kis appok is vagy a gyárit "használják",nem mennek nélküle,vagy a webböngészöt nyitják csak meg,amit ÉN is megtehetek... :W
    Valami light,de működő önálló FB kliens kéne,esetleg widgettel,ami kiírja a híreimet és tudok üzit írni-olvasni,chat,stb.nem izgat telóról...

    egyébként az mitől lehet,hogy a Smultronic bár szép és jó,de viszont az ilyen FB-k indulnak restartkor,viszont a felrakott autostartos appok nem?587 alatt a karóra-kezelő LiveView app és a Light Flow simán indult,most viszont külön el kell indítani őket restart után,ráadásul az órám vezérli a zenelejátszót,eddig ment,most manuálisan el kell a telón indítani. :W
    Pedig a Light Flow ikonja is kint van,hogy fut...CSAK működni nem működik,mielőtt az appját meg nem nyitom,aztán már bezárhatom.Email autofriss sem megy,amíg manuálisan meg nem nyitom az emailt... :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák