Hirdetés

Aktív témák

  • Killerlaca

    senior tag

    válasz DonMedve #11945 üzenetére

    Sziasztok,

    Igen megint mindenki egy kicsit túlzásba esett a fikázással szerintem.....

    user137:
    Azt tudom tanácsolni, hogy ha ennyire nem tudod nélkülözni azokat amik egyenlőre még hibásak, akkor add el telefont aztán vegyél olyat ami szerinted jó.
    Nekem gyári JF2/JF2 van rajta eddig semmi bug nem jött elő....
    Ha leírod privátban hogyan mit próbáljak ki esküszöm otthon kipróbálom, hogy nekem is bugos-e.... ennyit tudok segíteni.
    Csak azért írom mert ide téved egy új ember és mit lát firmware frissítés megy/kell! ezerrel..
    És ettől egy átlag user meghátrál.Közben a telefon nem annyira "szar", hogy ez indokolt lenne!

    A másik dolog, hogy nem akrtok többszőr leírni dolgokat bezzeg a hülye firmware frissítés megy 1000hsz-en keresztül.
    Már javasoltam egy 1.hsz-t amiben benne vannak a a főbb dolgok a 2db samsungos oldal az ismert hibák/bugok a megjelent firmwarék sorrendben esetleg linkkel együtt, telepítési leírással....és még biztos van pár dolog ami jól jöhet.

    Na és akkor kérdeznék is.
    Vannak valahol értelmes játékok még a telefonra az apps-on kívül? Mint pl. ez a bruce lee, meg NFS....?
    Találtam egy oldalt ahol javás játékok vannak de ilyen párszáz kilobyte méretűek...

    Üdv
    Laci

    Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

Aktív témák