Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    Kis tapasztalat sygic mm 10-el kapcsolatosan. Bp-ről Siófokra mentünk, és mivel nem vagyok különösebben járatos a célállomás környékét tekintve -- meg kellett egy jó próbalehetőség is -- beizzítottam. Utólag vettem észre h a címet elütöttem, de a célt megtalálta volna. Bp-en belül sem éppen arra navigált volna elsőre, amerre optimális, de hibahatáron belülinek gondoltam. Aztán az M7-esen elhagytuk az elvileg optimálisabb keleti lehajtót, ahová nem is akart vezetni, és kíváncsian vártam h mit talált ki, mikor az autópályás viszonyokhoz képest szokatlan módon egyszer csak benyögte: forduljon élesen jobbra.
    Mivel nem is lehetett volna megcsinálni a manővert, csak benéztünk a jelzett irányba, és visítva felröhögtünk. A menetirányhoz képest kb 4-5 óra irányban volt egy sokadrendű út, ami érdemi felhajtó nélkül csatlakozott a pályához, de talán még egyirányú is befelé. Nem tudom, hogy van-e olyan ember, aki ezt megpróbálta volna megcsinálni 120-as tempónál, de ez akkora bődületes hülyeség volt, hogy nem egy ismerősöm helyben kik.rta volna az egészet az ablakon.

Új hozzászólás Aktív témák