Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz csbika #748 üzenetére

    Ehh, sajnálom

    Esetleg őket nézd meg: Smartclinic

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • csbika

    csendes tag

    válasz csbika #748 üzenetére

    Nem várt folytatás (avagy kis olvasnivaló húsvétra)
    Csütörtökön átvettem a futártól újra a telefonomat (még mindig javíttatlan állapotban), és annak rendje és módja szerint feltettem a polcra, hogy akkor majd az ünnepek után begyalogolok vele egy szervízbe.
    Ma délben azonban eszembe jutott, hogy azért mégis jó lenne bekapcsolni, hogy legalább olyan állapotban jött-e vissza ahogyan elküldtem. Spoiler: NEM.
    Bekapcsolás után 5G mobilnet megy a telón, úgy, hogy tudtommal SIM kártya nincs a telefonban!! (Mert leadás előtt eSIM-et eltávolítottam, fizikai SIM kártyámat kivettem). Aztán hopp, nézem a beállításokat, látom hogy egy számomra ismeretlen számú SIM kártya van benne. Megcsengettem a számot a póttelóról kíváncsiságból, hogy lássuk egyáltalán működik-e, kicseng, rezeg a telefon. Na mondom jól van, biztos csak valami tesztkártya, a szervízes benne felejtette tesztelés során, ki is vettem belőle, hogy nehogy bajba kerüljek.
    Igenám, de néhány perc múlva hívnak a póttelómon, és az a szám keresett, amit épp az előbb hívtam, úgy hogy a SIM kártyával ami a számhoz tartozik ott szemeztünk az asztalon... meghűlt bennem a vér :Y Ha jól tudom húsvét van, nem haloween...
    Mindenesetre néhány perc csevegés után kiderült, hogy élő emberrel sikerült beszélni, akinek valószínű ugyanakkor vizsgálhatták át a Galaxy Z Fold 4-esét az oktogoni szervízben amikor az én Flip-emet, így valahogy a SIM kártya az én telefonomban landolt :))
    (Telekomos, és elv egy telefonszámhoz lehet náluk két SIM-et kérni).
    Egyébként az övét szépen megjavították, azt mondta, olyan mintha új lenne. Gyakorlatilag "mindent kicseréltek rajta az alaplapon kívül" (kijelzőbaja volt neki is).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák