Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyuska111

    tag

    Kb. 2-3 hét használat után a tapasztalataim. Legnagyobb gondom a kijelző, ami (AOD módban) beltérben nagyon jó, kültérben, napsütésben olvashatatlan, használhatatlan (AOD módról beszélek, bekapcsolva rendben van). Tudom, az Amazfit Stratos meg pont fordítva. Elvárnám a gyártóktól, hogy csináljanak egy olyan órát, ami kint-bent jól látható AOD-ban. Na, ilyen jelenleg nincs, mindenki megkötheti a saját kompromisszumát. Óra akkuja rendben, üzemidő kb. bő 4 nap, nagyon-nagyon meghajtva 3-3,5 (AOD mindig megy, éjszaka repülő mód), ez elfogadható, sőt jó. Viszont: a telót meríti rendesen (gondolom a folyamatos bluetooth kapcsolat), ez nem annyira tetszik (olyan telóm van, ami kb. 3-4 napig bírja, az órával ez a felére csökken!!). Számomra a legnagyobb előny, hogy nem maradok le hívásról, értesítésről, ha utcán oldal-, övtáskában van a teló (nálam bizony ott van, nem fogom se kézben, se zsebben hurcolászni), ebben nincs hiba, minden értesítés azonnal megjön, rezgés skálázható, nagyon jó. Bevásárlólistához ajánlom a Lister nevű ingyenes programot, a telóra és az órára egyaránt le kell tölteni, a telóban beírt listát átküldi az órára. Alkalmazásokból még ezeket töltöttem le: Flashlight, Mini Calculator, Here WeGo (+Mo. térkép), Samsung hangjegyzet. Nagyon hiányolom, hogy a Samsung Pay fizetés Mo-on nem müxik, ennek hiányában az NFC tök felesleges, ki is kapcsoltam. Remélem, valamikor működni fog és egyszerűen lehet fizetni az órával, mert ha kódokat beírni a telóba, stb. akkor úgy használhatatlan. De egyelőre sehogy nem lehet fizetni az órával. Az óra egyébként valószínűleg a legjobb az okosórák közül, de mégis azt mondom, hogy talán jobban jár egy Amazfit Stratossal, aki inkább kültérben használná és nem zavarja, hogy az meg beltérben nem látszik. Amint lesz működő fizetési mód a Galaxy-ra, onnantól már nem állítanám ezt.

Új hozzászólás Aktív témák