Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BDave

    őstag

    válasz WiZARD #162 üzenetére

    Felesleges cikken belül összemérni a többi készülékkel az adott készüléket, azt majd az megcsinálja, akit érdekel (engem nem). Engem az adott készülék érdekel és nem az, hogy jobb lett-e ennél vagy annál. Azt majd szerintem mindenki eldönti magában, hogy jobb-e XY-nál. Nyitsd meg a képeket, táblázatokat, hasonlítgasd, mint ahogy én is és szerintem még sokan mások. Ha az összehasonlítások is benne lennének, akkor már egy kisebb regényt is kiadhatna a Mobilaréna egy-egy tesztnél.

    "stopperrel lemérni 8 weblap betöltési sebességét" Ezt nem gondolod komolyan??? :D Amúgy meg YouTube...

    A fotók közé valószínűleg azért nem kerülnek be a rosszabbak, mert a legjobbak mutatják meg, hogy mennyire jó a fényképezőgép. Ha azt látod, hogy ezek a képek nem néznek ki jól, akkor mit nézegetnél egy tényleg rosszul sikerült képen??? Nézd meg ezeket, ezt tudja azt kész. Ha nem tetszik, akkor ennyit tud.

    stilo18: igen, igazad van, csak azt nem tudtam, hogy az az ICS-ből jött-e vagy alapból rajta van a telefonon Gingerbreaddel. Mindegy, a lényeg, hogy ez se újdonság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák