Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz schawo #86 üzenetére

    SGS1 vs SGS2

    Elég elfogult vagy. :)
    Én imádtam az SGS-t,bár a pentile rohadtul zavart.Nem is értem,hogy sokaknak hogy nem szúrja ki a szemét a pixelesség/színhiba. Pl sötétszürke alapon a fehér szöveg valami banálisan hulladék.
    Én kizárólag a Telenor akciója miatt vettem SGS2-t. És hát a kijelző a valóságban ég és föld kategória.... A hardver mindenből dupláz. A kamera sokkal jobb képet,és videót csinál.Van egy marha-erős LED rajta. Elegánsabb a design. Minden egyes aspektusban köröket ver az SGS-re. A DAC-ért viszont tényleg nagy kár.

    Pl vásárlás előtt néztem Noteot is,ami ugyebár 1280x800as pentile. És hát összességében ugyanúgy látszódtak a hátrányok,hogy a homogén felületek is "pöttyösek",és színhibák vannak.Csak ugyebár jóval kisebbek. Rögtön utána az SGS2 egyáltalán nem tűnt rosszabbnak. Mondom ezt úgy,hogy a Note felé voltam elfogult. Persze azért összességében a Note vitte a pálmát,mert 5.3colon ilyen kontrasztot,dinamikát nézve azért csorog a nyál. :) De apró szövegeknél ugyanúgy zavaró a pentile. Talán az sgs3 egy fokkal jobb,hisz csak 4.8col.

    De egy 2012.05-ös szupercsúcskütyütől én elvártam volna az rgb mátrixot. Sokat hozzátett volna a csúcs-android státuszhoz. Így igazából tényleg az ég világon semmiben sem jobb a többi telónál.Pedig utolsóként futott be. Ám az igazán gáz, az a külseje. Nagyon tucatszappan lett. :(

    A kamera az fura. Külföldi tesztekben nagyon dicsérik.

    szerk: Úgy érzem az idei LG csúcsteló ráverhet a Samsungra.Feltéve ha a szoftveres részleg odateszi magát. :)

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák