Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz #33253120 #40136 üzenetére

    Houston, van egy kis baj... :D
    Fejlemények:
    Megint elkezdett a levegőből tölteni, (napkitörés van, vagy mi a franc? ) Kikapcsolásra újraindult. Le is mentettem róla mindent, elkezdtem visszapakolni a használt holmikat, pár reboot, utána öröm. Kezdjük használni. Persze, hogy bepittyent vagy kétszer, de nem mutatta, hogy töltene... Na utána meg a Dungeon keeper-ből úgy lépett ki, hogy a normál állókép helyett egy fektetett, 90 fokkal elfordított, összenyomott valamit mutatott, ami vibrált is. Az érintést meg ehhez fordította hozzá rosszul a készülék... Várok egy kicsit, hátha magához tér... De nem... Reboot óta megint jó...

    Írtam a supportnak, szervízért, de az még a factory reset, és az azt követő pittyenés után volt. Ezt a képösszeomlást majd mondom telefonon ha piszkálnak...

    Hja, meg jut eszembe, Pénteken telefonálni akartam, és nem vették fel. Ez mondjuk gyakori. De az utolsó tárcsahang mellé kaptam egy nagy adag digitális zajt a fülembe. Akkor azt hittem szolgáltatói oldalról jött, de a képösszeomlás alatt ugyanez a tónus volt, csak halkabban...

    Azt hiszem lesz melójuk a fiúknak vele a szervízben...
    szerk.:
    meg volt ilyen is:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák