Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    Fólia, tok mizériára reagálnék.
    Sokan írják azért tesznek a telefonra, mert később jobban eladható ha szép...
    Frankó. Azért tegyek egy 7mm-es telefont egy másfél centi vastag tepsibe, hogy később drágábban adhassam el...
    SOHA nem volt egyik telefonon sem se fóliám, de keretem.
    Egy éve vettem Xperia z3 sony-t, sajnos mostanra valóban leharcolt lett, a piaci ára egy szlépnek
    most 80 ezer, az enyémet eladtam 62 ezerért., és vettem az edge-t
    Ha most a 18 rugós különbségből kivonok 5-6 rugós fóliákat, meg 8-10 rugós kereteket, akkor mennyit is buktam?
    Egyébként, nem kíméltem ezt sem, az eredmény gyakorlatilag karcmentes előlap, néhány mikrokarc a hátlapon,
    és egy repedt sarok miután nem egyszer landolt betonon.
    Én a lakás/kocsi kulcsot is mellé csavartam ( bár a merci kocsikulcs mondjuk nem fém ) de akkor is...
    Persze nem vagyunk egyformák, de ez a túlzott babusgatás szerintem beteges.
    A telefon egy használati tárgy... :P nem egy műtárgy
    Az áráról meg annyit, hogy sokszor a kocsinál is azt mondják sokan, nem vesznek 30 millás autót,
    mert abból a pénzből vehetnének házat, nyaralót, meg egyebeket.
    A képletben ott a hiba, hogy ha van ház, nyaraló, és még mindig van pénz, akkor miért ne?
    Emlékszem amikor kb. 20 éve bejöttek a prémium nokiák a szétcsúsztatható fémek, akkor is volt
    nyavajgás hogy miért kerül 100 ezerbe. De meg is néztek ha az volt nálad. Hát ezért.
    ( ugyanez 10 éve a 8800-ás nokia széria )
    Nyilván valahol státusz szimbólum is, ha nem telik, akkor tenni kell érte hogy legyen rá keret. Ennyi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák