Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Silkó

    veterán

    Olvasva az utóbbi pár hozzászólást, meglepődöm, hogy sok embernek mennyi problémája van a telójával meg a lollival. Most vagy én vagyok szerencsés (mindig), vagy rossz, nem megbízható helyről vettek sokan készüléket, vagy agyon vannak romolgatva a telefonok. Én BestByte-ban vettem az S5-öt kb. fél éve, de soha semmi hiba nem volt vele, nem jött elő camera deamon, nincs hirtelen merülés sem, nem akad, a lolli is hibátlan. Semmit nem mókoltam a telón, gyári 5.0 van rajta pár hete (ota-n jött), géphez nem is lett még csatlakoztatva (lévén, hogy nincs saját), minden megbízhatóan működik, 4-5 óra kijelzőidővel, átlag 2 napig bírja is az akku, melóban meg általában ultratakarékoson van.

    Ezt azért regéltem csak most el, hogy aki újonnan téved be ide, és kicsit visszaolvas, ne azt lássa csak, hogy rengeteg a panasz, sok a hiba akár magával az S5-tel, akár a lollival, hanem lássa azt, hogy van, akinek hibamentes a készülék minden romolás nélkül is a megvétele óta. Azért fontos ezt leírnom, mert aztán meg megy a sírás, hogy milyen vacak az S5, meg sorban adogatják el meg fikázzák. És gondolom sokan vannak még, akik azért nem írogatnak be a fórumba (ahogy én is csak olvasom többnyire), mert nincs semmi hiba a telefonjukkal.

    Elnézést, ha hosszú voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák