Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Most őszintén. Nagyon sokszor fennakadok egyes hozzászólásokon.

    1.: qHD. 720-as panelt szeretne a nép, de ugyanakkor fél éves üzemidőt legalább. Azzal számolni, hogy kell, hogy a nagyobb felbontás több erőforrást igényel. Tegnap megnéztem a készüléket bekapcsolt állapotban és nem pixeles, nem érződik rajta semmi zavaró dolog. Szép. Az emberek java az okostelefonján böngészik, email-eket olvas, amikhez számíthat a kijelző felbontása. Attól egy 80cm-es TV felbontását belepréseljük, nem fogjuk annyira érezni, hogy hű. Kivételek ezalól a grafikusok és társai. A legfontosabb szerintem az kellene ,hogy legyen, hogy látjuk e a pixeleket. Igen vagy nem. Persze oké, elvárások megvannak, de nem kell apokalipszist kikiáltani azért, mert qHD.

    2.: Design: Valakinek bejön, valakinek nem. Volt hozzászóló, aki a Lumia 920-at dícsérte. Na nekem meg az nem nyújt megbízhatóságot külcsín alapján. Túlontúl le van sarkítva. Leesik, tuti törik érzést kelti.

    3.: Én is azon táborhoz tartozok, akiknek az 5" már közel tablet-méret, szóval én kifejezetten örülök annak, hogy jött egy ilyen "kompakt" telefon, ami még zsebben békésen elfér és egykézzel kezelhető. Bár rengeteg telefont nem tarthattam a kezembe, de volt 3", 3,5", 3,7" és 4,6"-os kijelzőjű telefon is a kezemben és szerintem 3,5" és 4,5" között van az általános célú használhatra szánt legideálisabb méret. Persze az 5" még jobb, de az nem az a kategória, hogy előkapom, bepötyögök valamit és elteszem, mert az kétkezes bűvészkedést igényel.

    4.: Fényképező: Amire kell, arra szerintem pont jó és - bocsi Bog - a teszt során készített képek kiindulási pontok. Ahogy írták, szoftveresen javíthatóak és lehet javítani is fogják a későbbi visszajelzék alapján. Arra ideális, hogy pillanatképet készíthessünk vele, mert gondolom nem mindenkinek lóg mindig a nyakában egy DSLR vagy egy kompakt gép. Persze, lehetne jobb a képminőség, de ez van. Véleményt alkotni kell, de ésszel.

    Elnézést a kiborulásért, csak olykor-olykor felnézek a fórumra és szemezek egy ilyen készülékkel is és végigolvasva a fórumot kicsit felment bennem a pumpa.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák