Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Rabidsnail #3023 üzenetére

    Szerintem itt van az eb elföldelve. Azoknak a millióknak, akik csak az angol ABC betűit használják, tényleg nem nagy kunszt az AnySoft. Én útálom a nyomvatartásos karakterre várást.

    Seth:
    Nem vagyok mester, és nem Tasker -t használok, hanem E-Robotot (bár, a kérdésed szempontjából egyik sem releváns :) ). Szerintem mindkettő megoldható. A kérdés az, hogy szépen, vagy csúnyán. Van egy Dual SIM Control nevű program. Ez MTK -hoz lett fejlesztve, nem Androidos API -kat használ. De, egyes utasítások megegyeznek az Exynosos kódokkal (míly meglepő a Samsung és az MTK együttműködése). Ha azzal ki tudod kapcsolni a kívánt slotot, akkor az a szép megoldás. A csúnya az, hogy egy Autoinput nevű Tasker plugin segítségével érintésemulációval kapcsolsz. Ugyanezzel a módszerrel elvileg USSD kódot is tudsz futtatni az átirányításhoz. Persze, root -tal mindkettő sokkal egyszerűbb lenne. Közvetlenül meg tudnád adni az Exynosos parancsokat, vagy "input tap x y" shellparanccsal érintést emulálni a kijelző bármely pontjára.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Rabidsnail #3023 üzenetére

    Nem tudom, én nem használom.
    Igazából a kérdés az, hogy milyen módszerrel szeretnénk a szövegbevitelt gyakorolni? Hajlok arra, hogy kijelentsem, aki a kedveli a flow módszert, annak a swype az egyik, ha nem a legjobb opció, plusz még ott van az integrált dragon dictation is, ami szintén a legjobb.
    A pötyögős módszerhez lehet az any jobb alternatíva, nem tudom az tudja-e a flowt.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák