Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz joey04 #688 üzenetére

    Teljesen pártatlanul, a vitába nem folynék bele, de a gsmarena (és bármely más) tesztelése ott bukik némileg, hogy egy adott időpontban - a teszteléskor - mér és egyáltalán nem biztos, hogy azon a szoftververzión, melyet effektíve a legtöbbet használnak az adott készüléken a felhasználók.

    Nekem a SoT kiemelkedően fontos egy "telefonnál", mivel sokszor egész nap ezzel dolgozom (...), de pl a Mate8 esetén kiderült, ez sem mindenek feletti, hiszen nem mentem vissza arra a ROM-ra, amivel 10 óra feletti SoT-ok jöttek.
    Kiderült, a viszonylagos gyorsaság és az azonnal érkező push üzenetek legalább ennyit számítanak nekem. 100db feletti app tud harapni az akksiból, így megtanultam mit hogyan állítsak egy fesztiválhétre, egy erős nyomkodós napra, vagy egy 2 napos "ügyeletre".

    Azért a fenti hosszú bevezető, mert ezek alapján talán érthető, hogy számomra legalább olyan fontos/hasznos a felhasználók extrém SoT beszámolója, mint a nagyjából korrektnek nevezhető, összevetésre szánt GSMarena teszt.

    #691 Risard: ez örömteli, ha így volt, de kizártnak tartom, hogy egy kevéssé népszerű készüléknél is ugyanígy lekövetnék a változásokat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák