Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz DeathAdder #4343 üzenetére

    NK5-öt használok, ott van az aláírásomban. Erre dobtam fel a root-ot. Előtte megnéztem Dr. Ketan és Wanam romját is, nagyon gyorsak voltak, de kell még nekik idő amíg reszelgetik. Ráadásul most jön a váltás 5.0-ra, tehát amit eddig elértek, és javítottak KitKat alatt, azt kezdhetik lényegében az elejéről. Ezért is döntöttem úgy, hogy a gyárit kipucolva használom addig, amíg nem lesz normális főzött Lollipop.
    Egyébként számomra megérte, egy még jobb telefon vált belőle, mint amilyen gyári állapotában volt.
    A TouchWiz-t pl hiába lövöd ki, és teszel rá másik launcher-t, az akkor is be fog töltődni a rendszerbe, és persze a többi memória zabáló és rendszer lassító program is. A "Google keresés"-t is dobtam, nem mászik bele az arcomba, ha hosszú home gombot nyomok véletlenül. Shealth dettó. Nekem ne számoljon semmit a háttérben futva úgy, hogy el sem indítom, ha ezt akarom, majd elindítom manuálisan az Endomondo Pro-t...És még sorolhatnám. :U

    (#4357) Lecs@

    Én sem fogok a falnak menni, ha nem lesz root 5.0-ra, amit jelenleg kizártnak tartok. De ha még is, akkor maradok KitKat-en, nekem mindenben megfelel, gyors, szép, és jó a rendszer, mindent tud, ami kell.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák