Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz zack #4359 üzenetére

    A TouchWiz-t pl hiába lövöd ki, és teszel rá másik launcher-t, az akkor is be fog töltődni a rendszerbe

    A Touchwiz pont kivétel, az nem töltődik be, ha másik launchert használsz (nálam legalábbis nyoma sincs a Nova mellett).

    Shealth dettó. Nekem ne számoljon semmit a háttérben futva úgy, hogy el sem indítom

    Ismét fals infó.
    Ha nem indítod el az alkalmazáson belül a lépésszámlálást, akkor semmit nem számol a háttérben.
    Az is fals, hogy maga az alkalmazás fut a háttérben, mert ha nem indítod el, be sem töltődik, a szenzorkövetést egy rendszerprocess végzi, amit viszont le sem tilthatsz, de mivel hardveres a dolog, így gyakorlatilag semmi jele a fogyasztásban és a teljesítményben (tudom, mert használom és leteszteltem).

  • DeathAdder

    veterán

    válasz zack #4359 üzenetére

    Nem voltam benne biztos, azért kérdeztem, hátha nem frissítetted az aláírásod :B
    Ha eddig kibírtam akkor mostmár kibírom az 5.0 -ig root nélkül.

    Ezekben a custom romokban voltak extra funkciók a gyárihoz képest, illetve ki voltak pucolva vagy azokat is neked kellett? Az beállítható volt, hogy a home gomb hosszan nyomásakor vagy kétszeri megnyomásakor mi történjen?

    Nekem is hiányoznak az ilyen háttérben futó appok eltávolítása, bár mondjuk épp a google asszisztens és a keresővonal hiányozna, mert mindent ott kerestem eddig. Mondjuk az shealth alapból nekem kilőve az ART futtatókörnyezet miatt :DDD
    Az S kereső meg valamit szarik, van hogy nem keres rá, csak "processing" - el, és végül nem csinál semmit, de olyan is van, hogy csak nagyon nehezen végzi el amit mondok neki, a tasker használhatatlan, eddig az összes telefonomnál normálisan lehetett használni, de itt egy kiszámíthatatlan szar lett.
    Újraindítás után meg 2-3 percig az óra nem működik :U

    Mindjárt mentem az appjaimat és kap egy factory resetet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák