Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • upsyka

    aktív tag

    válasz Victoryus94 #806 üzenetére

    innen a Rgina romot és a peter's romot próbáltam ki. ugye a regina rom az nfc-s,a telód és az enyém nem,de ha kitörlöd még telepítés elött a romból egy sima total commanderrel számítógépen a "nfc.apk" és "tag.apk" nevű fileokat a system/app mappából,akkor nem lesz ilyennemű gondod :)amire figyelni kell még,az az,hogy milyen firmwire kell tenni a romokat!!a regina DXLD1 firmwire alapú,szóval erre,vagy ilyen,de magasabb verziószámúra kell tenni a helyes működésért!viszont ebben nincs magyar nyelv így gyalultam is,de simán működött azalatt az egy óra alatt amíg teszteltem!
    a Rhan's romból van újabb verzió,arra már nem volt időm,de alkalomadtán megnézem,viszont azt ZSLE2 firmre kell tenni ahogy néztem,és ha az is nfc-s,akkor csak törölni kell a két file-t :)
    és amit rajta is hagytam asszony telóján,az a Peter's rom!hát gyerekek,az valami fantasztikus sebességgel bír és hibátlanul működik!!!szerintem,ha meglátnátok,beszarnátok :DD
    azt XXDL2 vagy nagyobb /nekünk XXDL3 van/ firmre kell tenni!
    persze mindegyik alá betettem az OC kernelt,1088 Mhz-re és smartassV2-re!
    és firmware-t innen tudtok vadászni,ha nincs a romhoz mellékelve:

    Galaxy Mini 2 GT-S6500D Firmware

    a főzött rom vs gyári rom témához visszatérve,ezek ugye a gyári rom optimalizált verziói,szóval nem portolások és épített romok,így nagyon sok hiba nem is merülhet fel,max a témázások miatti gondok..
    de,ha csak simán tunningolni szeretnétek,ezt tegyétek fel cwm-el:

    Universal auto Install Root, Busybox, Enable BLN , Init.d support, Swap support and OC kernel upto 1.1Ghz

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

Új hozzászólás Aktív témák