Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xenon lover

    újonc

    válasz Ba.G #1113 üzenetére

    Helló!

    Vadonat újan vettem itt:

    http://sestore.hu/?hint=samsung_c115_galaxy_k_zoom_8_gb_charcoal_black&go=product&product_id=41018550

    10.000- Ft-ért beszámítottak egy törött telefont, tehát 90e Ft. volt. Annyit meg ért. Még egy másodpercet nem telefonáltam vele.

    Nem tudom, hogy a szélein mos-e, mert kb. 10 képet csináltam vele. Akkor vettem észre, hogy ferde az optika amikor levettem a védőfóliát.

    Mivel nem pesti vagyok viszem a Samsung szervízbe. Remélem megoldják vagy kicserélik.

    Egyébként tisztában vagyok vele, hogy nem ez a legjobb kameratelefon, de nincs alternatívája Androidosban. A xenon vaku ugyanis verhetetlen. Nekem annó egy K800i-m volt. Ott hozzászoktam a xenonhoz. Aztán jot a Motorola xt720. Szegény felett eljárt az idő, da ha leszáll az est, akkor még mindig alázza a led-es retteneteket.

    Tudom, hogy a Nokia 1020 jobb, de sajnos a Windows Phone-t nem szenvedhetem. A céges teló WP-s, és kiráz tőle a hideg.

    Szóval K-Zoom vagy semmi. Remélem nem fog porosodni. Hátha lesz egy olyan tok amit nem kell levenni, hanem ''átmegy'' az objektívfedélen az optika ha fotózni akarok.

    Üdv,

    B

Új hozzászólás Aktív témák