Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz awakening87 #7541 üzenetére

    mármint 512M a ROM és a RAM együtt? az nem lehet, mert annál több. system+data+cache 413M, míg a blade-n u.ez 440. ott 512ből marad ez 'szabad' felhasználásra, amit aztán lehet partícionálni jobbra balra.

    nekem ez az odinos így elsőre túl bonyolult. maradnék a CWM-nél, ha lehet, azt ismerem a bladeről.

    maradjunk a 7.2nél.

    -szóval ha nem lehet partícionálni, akkor gondolom vmi a2sd kell, hogy ne sírjon, hogy tele a data 1-2 app felrakása után. mit érdemes?

    -a biztosan használt appok egy részét érdmes beletenni a 7.2-es CM zipjébe, hogy a 208M-ból ne legyen üres 40-50M feleslegesen, miközben a data kevés? (blade-n mókoltam pár CM7.2-t anno, volt ami 100M alatt maradt gapps-szal együtt)

    -"ehhez rendesen alá kell írni a .zip-et"
    azaz? letöltöm és mit csináljak vele?

    gondolom a CWM gyári recoveryből való felrakása után sem kell akkor rootolni, csak CWM alól egyből feltenni a CM7.2 zipjét SD-ről, ugye?

    rfs vs ext4 . a CM7.2 pl melyik? vagy van ilyen is, olyan is? az rfs a gyári filerendszer?
    ha áttérek ext4-re, akkor a formatálást mikor/hol/hogyan kell megejteni, CWM-ből ezt is?

    ha vmilyen a2SD-t akarok használni, akkor az SD-n is kell egy ext4 értelemszerűen. vagy ext2? melyik a legjobb ilyen progi GIO-ra, és hogyan teszem fel? simán felteszem az appot, vagy vmi recovery-s mókolás útján?

    előre is köszi.

    UI: azért esetleg lenne vmi leírás a partícionálásról? létezik ilyen?

Új hozzászólás Aktív témák