Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!

    S21FE topikban írtam, de mivel van ilyen készülék is a családban, ide is írom nektek töltő vásárlásos tapasztalataim:

    Javaslat: Ha valaki olcsó 25W-os töltőt keres, ne vegye meg!

    A sztori röviden: Akartam rendelni egy olcsóbb Samsung töltőt. A samsung oldaláról néztem ki a modellszámot: EP-TA800XWEGWW és az alapján egy ismert hazai számtech bolt forgalmazta is korrekt áron. Megrendeltem. Átvételkor szembesültem vele, hogy Goobay csomagolásban volt. Rákérdeztem, hogy ez milyen töltő, azt mondták samsung, a nagyker ilyet küld, csak a csomagolás más, mert ez OEM töltő. Nem vettem át, javasolták, hogy írjak az ügyfélszolgálatnak. Megtettem és a válaszuk után írtam a Samsungnak is, hogy megtudjam hányadán állunk.
    1. Kérdés a bolt felé:
    Tisztelt Blabla cég!
    2022. október 9. napján rendelést adtam le az alábbi típusú eszközre:
    EP-TA800XWEGWW
    Rendelésazonosító: xxxx
    Ez az eszköz eredeti Samsung 25W-os töltő.
    Tegnapi napon voltam a Duna Plaza átvevőponton, ahol nem a megrendelt terméket adták volna át, hanem egy, az eredetire megszólalásig hasonlító, de Goobay márkájú töltőt. A hölgy tájékoztatása szerint a nagyker ezt küldte. Mivel nem szándékozom utángyártott töltőt venni, csak eredetit, ezért a samsung.hu weboldalon fellelhető modellszám alapján kerestem az eszközre, és ez Önöknél a weboldaluk szerint kapható is, ezt is rendeltem meg:
    https://xxxxxxxxxxx
    Az eredeti Samsung töltőt a gyártó Samsung dobozban adja. Kérem tájékoztatásukat, hogy miért nem a megrendelt terméket kaptam volna meg a tegnapi napon, illetve hogy mikor várható az eredeti (nem utángyártott) termék érkezése?
    Üdvözlettel: XY
    2. A bolt válasza kérdésemre:
    Kedves XY!
    A termék eredeti Samsung termék, ami OEM, tehát csomagolás nélküli. A beszállító Gigapack csomagolásban kínálja ezeket az OEM töltőket, tehát ők csomagolják és bocsájtják kereskedelmi forgalomba.
    A csomagolás egyébként is a kukában landol. Ezeket a termékeket a Gigateltől szerezzük be.
    3. Kérdés a Samsungnak:
    Tisztelt Samsung Ügyfélszolgálat! A napokban vásárolni szerettem volna egy ilyen töltőt: EP-TA800XWEGWW. A bolt ahova rendeltem egy Goobay márkájú dobozban adta volna át az eszközt. Értelemszerűen nem vettem át az eszközt, mivel nem Samsung csomagolásba volt elhelyezve. A helyi eladó azt javasolta, hogy írjak a bolt ügyfélszolgálatának, ezt meg is tettem. Az ügyfélszolgálaton rákérdeztem, hogy ilyen hogy lehetséges, az alábbi választ kaptam: "Kedves XY! A termék eredeti Samsung termék, ami OEM, tehát csomagolás nélküli. A beszállító Gigapack csomagolásban kínálja ezeket az OEM töltőket, tehát ők csomagolják és bocsájtják kereskedelmi forgalomba. A csomagolás egyébként is a kukában landol. Ezeket a termékeket a Gigateltől szerezzük be: https://www.gigatel.hu/" Az iránt érdeklődnék, hogy a Samsung tényleg forgalmaz-e OEM konstrukcióban mobiltöltőt és a beszállítók valóban adhatják-e azt saját csomagolásban? Illetve honnan tudok meggyőződni arról, hogy az általam vásárolandó termék eredeti-e? Köszönettel: XY
    4. A samsung válasza kérdésemre:
    Tisztelt XY! Köszönjük a megkeresését. Szeretnénk tájékoztatni, hogy korábbi megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére kivizsgálás céljából. Visszajelzésük alapján a Samsung Magyarország Kft nem forgalmaz OEM, csomagolás nélküli termékeket. Annak érdekében, hogy valóban gyári Samsung töltőhöz juthasson hozzá, javasoljuk hivatalos webáruházaink egyikében vásároljon. Tartozékok beszerzésével hivatalos márkaboltjaink foglalkoznak, ugyanis Ők állnak közvetlen kapcsolatban a beszállítókkal. Annak érdekében, hogy a megjelölt típusú készülék esetén, a szükséges tartozék, rendelésének lehetőségeivel és a díjszabásokkal kapcsolatban tájékoztathassák Önt, arra kérjük, márkaboltunkkal legyen szíves felvenni a kapcsolatot. A márkaboltjainkat, a http://www.sestore.hu/ továbbá a http://ses.shop.hu/ linkeken található élérhetőségeken érheti el.

    >>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Új hozzászólás Aktív témák