Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sprite75

    tag

    Sziasztok
    korábban írtam már erről a gondról de most újra előjött,csak már most meg is akarom oldani véglegesen.

    Gyári vodás 2.2 megy a telefonon.
    A telefon belső tárhelyének számításával van bajom. tegnap felraktam az Inotia3 nevű játékot amit egyből át is raktam az sd kártyára. A marketen azt írják 16.3MB A telefon azt írja 2.85KB és hiába raktam át a kártyára igy is 20MB alatt volt a belső tárhely ami miatt figyelmeztetget a telefon, hogy hamarosan elfogy a hely. (meg ilyenkor lehet hogy sms t sem fogad legalább is a 2.1 ben igy volt most még nem próbátam.)
    Leszedtem ezt a játékot és érdekes módon hiába a kártyán volt a belső tárhelyen is keletkezett 3,5MB szabad hely.
    Nem csak ez az egyetlen program amit rosszúl ír. Van pl jópár olyan cucc aminek azt írja hogy 0KB mégis ha leszedem lesz 1-2MB szabad.
    Használom a három betűs navigációt és az pl sajnos nem rakható át a kártyára, igy rögtön foglal 22MB ot a belsőben.
    Igaz elég sok progit felraktam mert most is 48 dolog van fent amit használok is de nem hiszem hogy ennek igy kellene lenni hogy áladóan a szabad helyet kéne vadásznom ha már 20MB üres hely van csak a belsőben. kicsit nehéz kitalálni melyik 0KB-os cuccot szedjem le hogy nyerjek 1-2 MB-ot.

    A kérdésem az lenne hogy ez mindenkinek ilyen vacak vagy esetleg a custom rom-okban meg van ez oldva?

Új hozzászólás Aktív témák