Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Silentfrog #111 üzenetére

    A Xanaxban és a Frontinban is alprazolam a hatóanyag. A különbség ha jól tudom a felszívódás módjában van. De a hatóanyag ugyanaz. És ez "feszültségoldó". Nem nevezném kifejezetten nyugtatónak.

    Btw a alprazolamnak antidepresszív hatása is van. Mikor életemben először vettem be egy 0,25-öt szó szerint röhögtem szinte mindenen. Na jó ennyire talán nem, de hirtelen nagyon vidám állapotba kerültem. :) Utána persze már csak ellazított.

    A nyugtató az például a Seduxen. Abban diazepám van. A kettő hasonló egymáshoz, de a Seduxen azért szintekkel durvább...
    Egy ilyen mezei 0,25-ös Xanax vagy Frontin szinte semmi. Szal annyira nem kell tőle félni, de persze erre is rá lehet szokni. Nekem segített a pánikkal kapcsolatban. A problémát természetesen én oldottam meg. De gyógyszer nélkül gond lett volna. Nálam végülis 2db 0,25-ös Frontin elmulasztotta az épp aktuális pánikrohamot. Ami mocskosul jól esett mielőtt ugye 2-3 órán át "haldoklottam".

    Egyébként Old Rocker leírása fedi eddig számomra a legjobban azt az érzést amit egy roham alkalmával éreztem. Én nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák