Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    udv a szakiknak!
    tervezem a cimben levo telo beszerzeset. de lenne nehany gyors kerdesem. biztos a konyokotokon jon mar ki, probaltam rakeresni meg teszteket nezni, de a tutit inkabb ti tudjatok a mindennapi hasznalat soran.

    szoval: ums kepes a gep (mondjuk mindenfele telepitendo driverek nelkul pl xp-w7 vonalon)?
    az usb-rol tolt? ha jol olvastam ez a micro usb-s csatlakozos, ez ugye az a vekony lapos kb 1.5 x 7mm keresztmetszetu ize? (ilyenem kanocom van par, azert erdekes)
    mennyit bir valos hasznalatban az akksija (nyilvan wifi+net), ejjel nem szoktam kikapcsolni.
    a vezetek nelkuli tolto utolag megveendo? mennyi ido alatt tolti fel? az kepes usb portrol mukodni vagy kell a fali dugo?
    gmail-al mennyire baratok? cimek nevek beallitasok atjonnek, vagy csak egyszeru pop3-kent kezeli?
    a fenyerot mennyire lehet levenni? persze ez hulye kerdes, de azt tudom hogy a regi telomon a leghalvanyabb is nagyon vilagos, igy ejjel baromira vilagit (no meg eszi az akksit) pedig boven eleg lenne a fele feny.

    esetleg mire hivnatok fel egy tok kezdo lumiat+wp-t sosem latott kezdo figyelmet? ;)
    vegul ha van valakinek elado (fuggetlen, esetelg telenor, bp kornyeken, gari is elony), akkor irjon.
    :R

    Buy books not gear.

  • optikus

    senior tag

    válasz Blyan #15582 üzenetére

    koszi az infokat.
    voltam mar tobbszor boltban, megtapiztam a gepet, de igy azert sokkal jobb.

    most ami elegge elgondolkoztatott az leginkabb az uzemido meg az imap. az uzemido nyilvan relativ, a jelenlegi telom se bir sokat, sztem hasonlo lehet ez is (milestone van most). kb 1 napot bir, de amikor csak lehet dugom a drotra. szoval ez nem lenne olyan nagy kifogas (foleg ha lenne vezetek nelkuli, mert ugye ez a micro usb is eleg csoffadt, csoda hogy ennyi ideig birta a sok kihuzigalast). mobilnetem amugy nincs, de mindenutt ahova megyek ott van wifi igy eddig se nagyon volt hianyom, ezert nekem csak telefonozas es wifi van (videozni meg zenet hallgatni se szoktam).

    az usm mod akkor van vagy nincs? mert mtp-s keszulekem volt mar es az nagyon szivas. nekem mindenkepp kell a meghajto betujel es normalis atviteli sebesseg. mtp-vel egyik se volt. :W

    ez az imap is baromira nem szeressem dolog. telleg min 15 percenkent huzza a leveleket? az nagyon gaz lenne, mert a melom miatt soxor kvazi csetelve levelezek, folyamatos levelezesben vagyok, par 10mp-enkent jonnek mennek a levelek, a 15perces varakozas az nagyon nem lenne nyero. ertelmes pop3 progi van? (pl thunderbird vagy ilyesmi)

    a hirdeteseden meg ragodok (meg kell hogy mondjam a gsm shopok arait nezem es eleg lent vannak mar).
    :R

    Buy books not gear.

  • optikus

    senior tag

    válasz Blyan #15591 üzenetére

    olvasgattam a netet, van aki be tudja allitani hogy menjen usm modban, de persze registry turassal, no meg a telefonon levo windows verzio se mindegy.
    letezik itt olyan mint a root-olas vagy hasonlo dolog? valami unlockrol olvastam nem tom ez az e. egyaltalan van ilyesmi korlatozas a garira tekintettel? (ugye droidon a root tiltott, es most mar sok olyan keszulek van amin nagyon hekkerkedni kell ahhoz hogy ne latszon utolag, stb-stb).

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák