Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    Kedves mobilosok! Remélem, a töltők mellett vagytok már. Ma este ismét az E52-ről mondok -igaz mesét.
    Na, szóval a mai krónika. Délelőtt már leírtam a nap első felét: délután szerencsére leszoktak rólam az emberek, alig volt kapásom. Időnként megnéztem az e-mailokat, hogy tehermentesítsem a lakk toppom...
    De,hogy azért a mobil se unatkozzon, este szűk két órára csak a fülembe gyugtam a fülhallgatót. Azzal szórakoztam, hogy hangutasítással varázsoltam elő számokat egy darabig. De aztán megharagudtam. Ez a bunkó az egykori kedvencemet, a Deep Purple-t nem hajlandó felismerni.... Nem tom, mi baja van John Lorddal, meg Ritchie Blackmore-al.
    Minden mást: vájtsznék ... vibones ... blekkszabath ... Szantána ... keni. Na, majd holnap.
    Viszont a lényeg: összesen tehát kb. fél órát téphettem a pofám a telefonba. (Ki + be.) Volt néhány SMS, átlag két óránként, az időzítésen túlmenően megnéztem, van-e emil. Egy keveset buzeráltam, csak a nyomkodás íze kedvéért és 114 percet hallgattam vele zenét. A vasárnap este teherbe ejtett akksi még a mai, 23 órás switch off partinál is 100 %-os töltés kijelzéssel köszönt el, hogy egyszer majd azért lemerülök...
    Üzemzavar,fagyás: negatív. Ja, reggel nem csinálta meg a kávém, más egyéb feladatot mindent.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák