Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyren

    aktív tag

    Hello mindeni!

    Szeretnék csatlakozni az E51 tulajok büszke táborához. Ma vettem is egy ilyet a t-mobile-nál. Sajna fekete, de már rajta vagyok az ügyön (ezüst borítás).... :)

    A teló tetszik, de nekem a symbian nagyon új. Eddig 6230i-m volt, szal nehéz az átlállás.
    Szeretnék kérdezni pár dolgot:
    Hogyan lehet úgy resetelni, hogy mindent töröljön? (programok+beállítások+névjegyek+minden, teljesen gyái állapotban legyen)

    Az új telón van egy telefoncserekor használandó adatátmásoló prog. Ezt használtam. A névjegyeknél azonban felcseréli a vezeték és a keresztneveket. Nem lenne gond, mert be lehet állítani, hogy hogyan adja be a kontaktokat, de keresésnél már problémásabb. Vagy itt nem fog működni az, hogy ha mondjuk beírok egy "g" betűt, akkor a ugorjon a "g" kezdőbetűvel kezdődő kontaktokhoz?

    Tom, hogy a neten valószínűleg fent van valahol a válasz, de ezek most sürgősek lennének az átálláshoz, és nem szeretném 3 napig a gépet bújni, hogy emgtaláljam ezekre a választ!

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Új hozzászólás Aktív témák