Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Én függetlenül vettem S@turnban kb 1 hónapja. 200-as SW van rajta.
    Zsebben hordom, nem tokban. A fóliák úgy vannak odaszögezve a kijelzőre, hogy ha akarnám sem tudnám leszedni. 1mm-t nem jöttek föl még és nem buborékosodik.
    A hátlap úgy passzol, mintha ráöntötték volna. Az egész olyan fogásra, mintha fémből lenne minden. A hangszórón gondolkozom, hogy leveszem maximumról, mert itthon úgy üvölt, mintha ki lenne hangosítva.
    Az oldalán lévő rés nekem is ott van, a bekapcsológomb körömmel megy csak, a hangerőgomb szintén körmös mutatvány. A bal oldali gombnak van egy kis nyikorgós hatása. De ezeket nem igen használom.
    Szóval nagyon megvagyok elégedve vele (miért ne lennék), sokat tököltem rajta, hogy megvegyem-e. És örülök, hogy sikerült egy (eddig...kopp-kopp) jó példányt kifognom.

    Ezeket nem azért írtam le, hogy most pikkeljetek rám, hanem akinek garanciás az vigye vissza és cseréltesse ami nem jó és nyugodtan mondja, hogy "de ismerek olyat, akinek ez jól működik".

    Gondolom rájöttetek, hogy a Made in Finland példányról írtam.

    Szóval jó kis telefon ez, az oldalsó gombokat és rést leszámítva nem szabad extra hibának előfordulnia.

Új hozzászólás Aktív témák