Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atosan

    addikt

    válasz mirci18 #926 üzenetére

    Szia,
    Volt A8-am, nem rossz telefon, de ez szerintem sokkal jobb. Nekem nagyon bejótt.
    G5 után biztos gyorsabb lesz.
    Az AOD 8.1-en még ilyen de a legfrisebb 9 bétán már lehet állandóra állítani. Valószínűleg a véglegesben is.
    Nem vagyok nagy kamera bajnok, nekem bőven jó, jobb mint az A8.
    Gps akkuidő természetesen jobban meríti, mint bármi, ha jól emlékszem 50 kilóméternél nagyjából 10%-ot merült. Az az igazság hogy nem tartottam figyelemmel.

    Dog83 Boom beach-nél langyosodás, Minecraft melegíti, de a G3-as szintjét meg sem közelíti. Nem jobban melegszik mint egy átlag teló.

    [ Szerkesztve ]

    Maine coon

  • harry3

    őstag

    válasz mirci18 #926 üzenetére

    Én is gondolkodtam az A8-on, de nekem már ott eldőlt, hogy a 7 Plus Android One-os. Részemről egyszerűen össze sem lehet hasonlítani az alap Android One által nyújtott felhasználói élményt és támogatást az általam korábban használt felületekkel. Van, aki ki nem állhatja, nekem tetszik.
    A telefon szerintem jól egyben van, a frissítéseket időben megkapjuk, a Nokia tartja magát az ígértekhez (nem akarok gonosz lenni, de a Mi A1-et látva örülök, hogy nem vártam a Mi A2-re). Eddig még nem volt vele problémám. Ez csak saját tapasztalat, attól még lehet 100 probléma, csak az én felhasználási szokásommal nem veszem észre. Plusz még eléggé friss, majd meglátjuk egy év múlva. Lehet, hogy nem ezen a véleményen leszek. :D
    Hogy sebességben jobb-e nem tudom, nem használtam G5-öt, így nem tudom, hogy megéri-e. A kamera szerintem átlagos: nem rossz, de nem is kiemelkedő. Nem egy Pixel 2 az biztos.
    A navigációról nem tudok nyilatkozni.

    Összességében kicsi nesze semmi fogd meg jól, amiket leírtam, mert csak a saját igényeim/tapasztalataim alapján tudok nyilatkozni, ami alapján én a 7 Plust választottam az A8 helyett.

Új hozzászólás Aktív témák