Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Mélységesen csalódtam abban amit művel a HTC. Na nem mintha csúnya, vagy hardveresen gyenge lenne az M9, de ennél szerintem mindenki többet várt.

    A design: M8 és M7 szerelemgyerek, de az a perem egy vicc. Valamint így harmadszorra ez a külső elcsépelt még akkor is ha egyébként igazán minőségi cucc. A HTC sávot meg oda dugdosnám fel valakinek ahol a legkellemetlenebb, ezt szinte mindenhol kritizálták és tudom a Boomsound miatt "kell", de ha már az M7-ből is merítettek akkor ne legyen már full haszontalan a felülete. Egyébként lehetett volna minimális energiaráfordítással több egyediséget adni neki. A hangszórók furataival lehetett volna játszani például.

    Kamera: na elmennek a... Rendben sok kritika érte a felbontás miatt az UP-t. Az M7-nél legalább OIS belefért, utána jöttek a Duo hülyeséggel amibe azért volt valami kis innováció. Most meg kaptunk egy natúr 20MP-es modult. Se OIS, se Duo, se lézeres fókusz vagy anyám tyúkja. Viszont a Verge szerint kuka így is. Ja végre zafírüveg a dudor! mert ugye ez nem fért be már a házba. Csak ha ezzel meglépték ezt akkor miért nem inkább egy nagyobb szenzoros 8/12MP-es kamerát, UP 2.0-át raktak bele.

    Jelenleg a fémet leszámítva a Desire szériában sokkal több fantáziát látok. Elrejtett hangszórók pl.

    És akkor jöjjön a többi. Re Grip, a sok kínai fele annyiért fogja ugyanezt tudni vagy már rég tudja is. VR?! Minek... Nem tanultak abból, hogy nekik kb. minden más próbálkozásuk amibe belekezdtek a telefonon kívül félbemaradt vagy a süllyesztőben végezte. Itt a Re Camera. Mai napig tiszta béta cucc drágán. Pénzkidobás volt a fejlesztése. Ott volt az Onlive, bukó. Tablet fronton a Flyer-ben is rengeteg lehetőség maradt, másoknak jó ötleteket adott. Az UP is hol végezte? az előlapon, feladták ahelyett, hogy fejlesztették volna tovább. A Zoe is teljesen leült. Sense.com is ígéretes volt anno, de sohasem volt 100%-os. Kezdenek kicsit a be nem tartott ígéretek gyártója lenni. Ötlet van, sőt sokszor van benne fantázia is, de vér nincs a pucájukban igazán belevágni. Aztán meg megy a sírás

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák