Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gti16v

    őstag

    válasz gti16v #469 üzenetére

    és a másik fontos, dolog,az,hogy senki sem mászkál(na jó egy páran) D 500 Nikonnal a nyakába...
    hanem max egy kis kompakt képzelhető(?!) el ,hogy valakinél folyamatosan(?!) ott van......

    ......lefotózol vele egy jó kis parkoló,kocsit...vagy lekapod ahogy a gyereked biciklizik,vagy egy szobrot bánom is én.....

    ....az emberek 99,9 százaléka nem lát (említésre való)különbséget,mondjuk egy N8 és egy Kis nikon kompakt gép közt,amikor a fent említett fotókat megmutatod a rokonaidnak a monitoron,tv-n vagy esetleg kinyomtatva egy media marktos automatába...,vagy otthon nyomtatva..

    .....csak az a maroknyi fórumozó ember,olyan nagy fotó szakértő vagy lelkes amatőr...

    ...és ahogy a dolgok állnak,az N8 után a 808-al még jobban csökkent a különbség a a kompakt és mobil közt...

    ....sőt úgy vélem(én!) el is hanyagolható....

    ....persze visszanézve a régi fotókat pl az első 1mp s60 as 7610-telóm képeit(amit akkor azt hittem mennyire tökéletes (2004-ben)

    ...látom a hatalmas szakadékot a kompakt gép és a telefon között,de mára ez már a fent említett tények miatt tényleg elhanyagolható....

    és amit már annyiszor leirtunk...ez mindig a zsebünkben van....

    [ Szerkesztve ]

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Új hozzászólás Aktív témák