Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz J.K.F. #2519 üzenetére

    Én tulajdonképpen Defy közben ismerkedtem az androiddal is. Akkoriban, mint kisgyerek, aki felfedezőútra megy, fogadtam ezeket a dolgokat. Akkor tanultam meg beállítani a gmailt, hogy mit mentsen és mit ne, akkoriban szinkronizáltam fel a kapcsolataimat is (nem feltétlenül ebben a sorrendben, ezért tanultam meg a gmailt beállítani, aminek amúgy a súgója szerintem teljesen jól használható), és mivel amit egyszer netre kötök, az soha nincs biztosnágban, de szerintem egy átlag butafonról is leszedhetők a kapcsolatok sima gsm-en, ha nagyon akarják, nem is nagyon féltem ezeket az adatokat. Nem igazán van takargatnivalóm. Azaz ami van, azzal meg elkerülöm a netet. Mire átnyergeltem az EVO-ra, ION-ra és végül a RAZR I-re, már minden folyékonyan ment. Nincsenek plusz kontaktok, nincsenek kimaradók, csak azt az egyet sajnálom, hogy a google a telefonról felszinkronizált kapcsolat képet hihetetlenül kis felbontásban adja vissza.
    Tehát, ha valaki félti az adatait, az gondolkodjon el azon, hogy amit ember csinált, azt ember fel is törheti. Az ismerősei számát inkább tartsa egy hagyományos papír + írószer noteszban, de telefonba véletlenül se tárcsázza be egyszer sem, mert máris megtudják. Olyan ez kicsit, mint a karcálló készülék. Valahogy annak is meg kellett adni a végső formát, tehát valamilyen úton megmunkálták az anyagot. Amivel megmunkálták, az a későbbiekben is alakíthatja ugyanazt. Arról nem is beszélve, hogy amit a filmekben lehet látni, mint eszméletlen titkos titkosügynöki felszerelés, na az is jött valahonnan, azt is kitalálta valaki, és el ne képzeljük, hogy a legtöbb ilyen megvalósíthatatlan. Valószínűleg ezek az ügynökségek meg a hadsereg is (nem feltétlenül a magyar) rendelkezik olyan eszközökkel, hogy ha akarják, az egész ismeretségedet feltérképezik. Akkor meg már inkább kényelmesen használom azt, amit felkínálnak, minthogy kínlódjak, miközben röhögnek a markukba. Vagy ki tudja, lehet, hogy pont az enyémbe. :D

Új hozzászólás Aktív témák