Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz csab2 #3908 üzenetére

    Nagyon köszönöm a felvilágosítást, és oO7,Karmának is.
    Sajna egyik szemem sir a másik meg nevet. Eddig az androiddal is kötöttem kompromisszumot, de ugy látom itt is kell. :-(
    Ott szinte mindent meg tudok csinálni,DE most jutottam el arra a szintre h.a laggolás,lassulás és sokszor az alap dolgok pl.hívás,gyors sms terén nemhogy megkönnyebbülne az életem,hanem ez az okosteló még meg is nehezíti. Nem is beszélve arról hogy ma is pl.telóról nyomom a netet,email,megsasolom az időjárást,nyomok egy 2D-s billiárdot és este másodjára kell etetni mert tegnap éjszaka valami kicsit leszívta, reggelre meg engem szivatott meg...stb...és elég volt belőle!

    Az nagyon fájó pont a wp7-nél h.nem megy háttértárként,sajna több helyen is szükségem lehet rá,pendriveként is használom. Most is jó lenne egy wifi megosztás mert a laptopon nincs net a kedves szolgáltató jóvoltából.
    A blútútot csak néha használom, avit meg akkor ha éppen tényleg nincs más dolgom,de jó a tudat h.ha ott figyel 1-2 pihentető filmecske akkor bármikor előkaphatom ha kell.
    A dok,pdf kettősre többet van szükségem,kapok egy mailt,benne csatolmány,tolom a gépre akár kábellel és nyomtatom,szerkesztem.Ez most különösen jó szolgálatot tesz h.no net a laptopon.
    A memó bővítés hiánya annyira nem akaszt meg,a gps meg csak ritkán kell. Hátha nokiáék elhozzák az ingyenes kánaánt,bár ennek is meg lesz az ára,a készülékekben.

    De ez a metro felület mindent visz. Úgy látom törnöm kell még a fejemet. De az egyszer biztos h.androidot még egyszer soha,ha hozzám vágják akkor se.
    Még egyszer köszi az infókat.

  • erdoke

    titán

    válasz csab2 #3908 üzenetére

    Nekem úgy rémlik, mintha a Zune a gépre telepített kodekek függvényében ismerné fel konvertálásra a filmeket. Tehát ha kodekkel teli lejátszó programot használsz (pl. VLC), akkor azzal a sötétben hagyod szegény buta Zune-t.

    A Zune által "blokkolt" tárterület mérete állítható emlékeim szerint, de írják, hogy mi az optimális környéki adag.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák