Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    Na ez wp7 jol bekavart nekem mostanság.
    Eddig a szent meggyőződésem az volt h.Wave II-t veszek,erre itt a wp7+nokia kombó és kész vagyok. :-D
    Nagyon bejön ez a csempés cucc,meg hogy baromi gyors,jol használhatóak az alap funkciók,de annyira nem ismerem mégse mik a korlátai a rendszernek.
    Multimédiában milyen?
    Ami még a wp7+nokiához húzna,az a navi,amiben a wave szerintem gyengébb.

    Email,net,multimédia,gyorsaság ami fontos nekem. Ha ezeket hozza majd egy mangós nokia,akkor nincs több kérdés,ha nem akkor bada 2.0

    Egy jó összefoglalóra lenne szükségem,főleg olyantól akinek volt/van mindkettő rendszere,hátha okosabb leszek mint egy ötödikes...:-D

    [ Szerkesztve ]

  • razzorr

    őstag

    válasz oO7 #3790 üzenetére

    Azért az se lenne rossz ha értékelhető fényképet tudna készíteni,mert az android melett egy 8 éves SE is jobbat lő. Avi filmek lejátszása is jó ha van.
    Jó hogy irtad a szélsebes és gondolkozásmentes működést,mert ez kiváltképp fontos nekem. Eddig az android pont azokban rossz,amire szükségem lenne.
    Nekem nem kell kismillió progi,hanem hogy rábízhassam a fontosabb dolgokat is a telóra,gondolok itt egy szimpla ébresztőre,naptárbejegyzésre vagy hogy megérkezzenek időben mailjeim,smseim.
    Esetleg kellhet még skype,msn ha lenne,ennek is örülnék. Navi mennyire jó igy Mango előtt?
    Plusz érdekelne az üzemidő (a badában meg ez jön be :-D )

    Tehát nem vagyok egy hardcore felhasználó,nem főzőcskézek romokat,nekem jó a gyári,de akkor az patent legyen.
    Amugy mostanság,ha nem nokiát vennék majd,melyik wp7 teló(k)at ajánlanád.
    Nekem a HTC 7 Trophy eléggé szimpi.

    Köszi a válaszod.

  • razzorr

    őstag

    válasz Barthezz2 #3794 üzenetére

    Hát ha jobb képet csinál mint az SE x8, akkor nem gáz. Nincs túl nagy igényem ilyen téren,de azért mikor lövök 270db uszodás fotót mint minap és gyakorlatilag 268 db szinte használhatatlan elmosott izé,akkor a párom joggal kérdezi hogy "miért...???" :-)
    Ez is fő ok hogy menekülök az androidtól. Ha már picit itt többet kapnék,öröm és bódottá.

    Hangos navi amugy nem is kell,idegesit,az igoban sem használom, főleg térképként,cimkeresésként lenne hasznomra,a többit megoldom én,elég egy beszélnő navi mellém:-)

    Kb.ennyi lenne,most van időm,felkerekedek és szétnyomkodok egy wp7est valahol, meg becsapok egy mangos fantát,hogy szokjam a dolgokat :-)
    Köszi a többieknek is a válaszokat,majd még jövök.

  • razzorr

    őstag

    Napról-napra gondolkozom de csak nem jutok előbbre. Viszont kell egy teló mert robot uraság kinyír előbb-utóbb :-)
    Bocs,tudom ez nem a melyik okostelót vegyem topic,de sajna ott az andro agymosás megy állandóan.
    Nos nálam megint a wp7 vs. bada az ábra. Pontosabban omnia7 vs. wave II.

    Gondolkoztam itt a majdani Nokiákon is,de okt.végéig nem várok,meg sztem drága is lesz. Sokat meg nem vagyok halandó érte kiadni.
    Szerintetek melyik rendszer elégiteni ki jobban az igényeimet? Írom:

    1. gyors mint a villám,ne laggoljon,ne induljon ujra és ne éljen önálló életet :-)

    2. fotó,video,avi lejátszás(Mango tudja majd???),mp3 -ezenkél nem a legdurvább minőség az elvárásom,csak szimplán jó legyen,könnyen kezelhető

    3. netezés kellemes legyen,nem kell flash meg hasonló vackok,de azért tördeljen, mail-ok (gmail,hotmail...) időben és biztosan megérkezzen

    4. üzemidő jó legyen,persze tudom h.ez használatfüggő,de 2nyomorult napot birjon ki ugy hogy éjszakára nincs kikapcsolva

    5. dok,pdf olvasása zökkenőmentes legyen,valamint ezeket mailban küldeni,fogadni,lementeni elmebaj nélkül tudjam:-)

    6. gps annyiban hogy még ha nincs is jó navi progi, akkor térképként mennyire jól használható?

    7. Végül de nem utolsó sorban,jó lenne a wifi megosztás funkció, és háttértárként működne ha feldugom...a gépre :-)

    Azt hiszem,röviden-tömören ennyi lenne.
    Mindkettő telót szinte ugyanannyiért tudnám beszerezni.
    És kiváncsi vagyok hogy a Mango (gondolom itt azért nem kapok választ a bada 2.0ra )milyen eddigi idegesitő hibákat küszöböl ki. Mert amiket olvastam róla,sehol sincs tételesen leírva hogy mi is lesz,csupán össze-vissza belekapva 1-1 témába.

    Valamint hogy érdemes ez egy wp7be beruházni. Nekem nagyon tetszik a felülete,meg jövőt is látok benne,de hogy most még érdmes e vagy sem,arról lövésem sincs. Azért fordulok ide hozzátok akik már régóta nyúzzák a rendszert, hogy mi az ábra. Ti megbántátok e vagy sem és ha igen,miért?!
    Nos kicsit hosszúra sikeredtem. Lehet itt-ott ismétlem önmagam,mivel már irtam ide nem is oly rég,de az ember már csak ilyen,ha valamit nem tud,azt megkérdezi és tanul. :-)
    Megtisztelő válaszokat köszönöm, tov.kellemes vasárnap délutánt.

  • razzorr

    őstag

    válasz csab2 #3908 üzenetére

    Nagyon köszönöm a felvilágosítást, és oO7,Karmának is.
    Sajna egyik szemem sir a másik meg nevet. Eddig az androiddal is kötöttem kompromisszumot, de ugy látom itt is kell. :-(
    Ott szinte mindent meg tudok csinálni,DE most jutottam el arra a szintre h.a laggolás,lassulás és sokszor az alap dolgok pl.hívás,gyors sms terén nemhogy megkönnyebbülne az életem,hanem ez az okosteló még meg is nehezíti. Nem is beszélve arról hogy ma is pl.telóról nyomom a netet,email,megsasolom az időjárást,nyomok egy 2D-s billiárdot és este másodjára kell etetni mert tegnap éjszaka valami kicsit leszívta, reggelre meg engem szivatott meg...stb...és elég volt belőle!

    Az nagyon fájó pont a wp7-nél h.nem megy háttértárként,sajna több helyen is szükségem lehet rá,pendriveként is használom. Most is jó lenne egy wifi megosztás mert a laptopon nincs net a kedves szolgáltató jóvoltából.
    A blútútot csak néha használom, avit meg akkor ha éppen tényleg nincs más dolgom,de jó a tudat h.ha ott figyel 1-2 pihentető filmecske akkor bármikor előkaphatom ha kell.
    A dok,pdf kettősre többet van szükségem,kapok egy mailt,benne csatolmány,tolom a gépre akár kábellel és nyomtatom,szerkesztem.Ez most különösen jó szolgálatot tesz h.no net a laptopon.
    A memó bővítés hiánya annyira nem akaszt meg,a gps meg csak ritkán kell. Hátha nokiáék elhozzák az ingyenes kánaánt,bár ennek is meg lesz az ára,a készülékekben.

    De ez a metro felület mindent visz. Úgy látom törnöm kell még a fejemet. De az egyszer biztos h.androidot még egyszer soha,ha hozzám vágják akkor se.
    Még egyszer köszi az infókat.

  • razzorr

    őstag

    Szevasztok. Valami infót tud valaki mondani a Dell Venue Proról (a topicja kicsit hulla) Leesett az állam mikor megláttam egy német MMban, 200euro.
    Csak nem tudom teló terén jó e a Dell?!:-S
    Illetve a garancia itthon valahogy mükszik szerintetek ha kinti MMban venném?

    Sajna még mindig nincs előrelépés nálam, wp7 (omnia7,Dell VP) vs. bada (wave I,II) ügyben...jajj mikor jön már ez a gyümölcs
    :-(

  • razzorr

    őstag

    válasz Blyan #4346 üzenetére

    Akkor beugrok a héten és még 1x megnézem azt a RAMot hogy is van ez.
    Kb.ilyen árban lenne omnia 7 is itt-ott, nem akarok beleugrani feleslegesen a vásárlásba még,de a Dell az tutira csak határidős akció,lassan vége én meg megyek haza Mo.ra.
    Csak azért hosszabb távú tapasztalat is jó lenne h.milyen is ez a Dell belakva.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés