Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Hovi #322 üzenetére

    Erre utaltál? Ja, dolgozunk rajta, és pár hónap (ami ugye lehet akár 2 és 22 is) múlva lesz...
    Annak ellenére, hogy most úgy-ahogy működik a dolog, nekem rettenetesen lesújtó véleményem van a Google, GPay-el kapcsolatos bevezetéséről.
    Ezt a bénázást, amit itt leművelnek ...
    • USA-ban kivezetik a régi alkalmazást, és ezzel párhuzamosan behoznak egy igaz sz@r, lassú megoldást. Ha ilyen lesz a "miénk" is, akkor az OTP "kérhet egy kávét ..."
    • az USA-n kívül gyakorlatilag a rendszerbe integrált - Account Services alatt lévő - megoldás érhető el, ami nem lenne rossz, de hiányzik a kártyák közötti gyors váltás lehetősége, amit pl. egy widget-el pikk-pakk meg lehetne oldani.
    • Vannak márkák / készülékek, amin az előbbi megoldás (az össze Emui 9-et futtattó Huawei készülék ilyen) nem is működik (mondjuk ez inkább a Huawei mérnökök áldásos tevékenységének köszönhető). Többek között szerintem ezért is lett levéve a GPay app (old version)-ről a tiltás / törlés.
    • közben pedig elvileg a 10-es droid óta van valamilyen "quick wallet access", amit egyelőre csak root-olt készüléken lehet előhozni. Talán majd a 12-es droid-ban ...

    Szóval ezek miatt "Átlag Józsi" inkább azt fogja mondani, hogy ja kérem, jó ez nekem így a Simple-el, és egyéb banki app-okkal. Kell a tökömnek a gúgölpéjj.

    [ Szerkesztve ]

  • kristoof92

    tag

    válasz Hovi #322 üzenetére

    "A K&H ügyfélszolgálatának tájékoztatása szerint ugyanakkor már csak néhány hét, és a magyar felhasználók számára is elérhető lesz az app, mely az ígéret szerint április végén érkezik meg." - via HWSW

Új hozzászólás Aktív témák