Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scenic

    tag

    Ilyet még nem pipáltam Modaco FR15 ROM, OC kernel 1.4, iszonyatos merülési kavalkáddal.
    Hétfő reggel töltőről lehúz, 7-tól 12-ig 34%-ra merült le, kikapcsolt képernyő, wifi, GPS, sőt mobilnet mellett. Kedden hasonló a sztori, de akkor reggel 66%-ról indult, 10-re 34%-on volt. Ma reggel 65%-on volt, 9:30-ig leesett 34%-ra, azóta kicsit totojázik, mert most 31-en van!
    60 és 34% között irdatlan sebességgel zuhan, előtte és utána pedig normálisnak tűnik, legalábbis az utolsó két napban. Mi a büdös lóhere ez?

    Nem fut monitoring program, még a task manager progit is töröltem, egyedül a Call Meter NG fut rajta ami hasonló jellegű. Van még ezen kívül ROM Manager és Titanium backup, meg néhány játék és fütyi program ami előző telómon is fent volt már, sőt ezen is és a ROM frissítés előtt semmi ilyen gondot nem okozott!

    Tanácstalan vagyok, ötlet? :F

    Szerk: Telenor függő és amióta ez a ROM van rajta nem enged mobilhálózatot keresni, azt írja ki hiba a keresés közben. Egyébként minden oké a térerővel és a sebességgel is, csak ez igen fura...

    [ Szerkesztve ]

    XPERIA Z2

Új hozzászólás Aktív témák