Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Dusee #7811 üzenetére

    "nem kekeckedésből, de most ezt nem értem miért nem volt témába vágo? Baviddal a beszélegtésünk?"

    Racecam-et kérdezted, de majd én válaszolok. Úgyis több júzertől megkaptam hogy önjelölt moderátor vagyok. ;]
    A gond az hogy értetlenek vagytok, és Racecam többször szólt hogy ne legyen "chat szoba" a topik. Ha normálisan szól meg se halljátok, ha ban-t helyez kilátásba, felfigyeltek rá, de visszakérdezel hogy "ez most miért nem volt témába vágó". Nem csoda, ha az ilyen válaszok után repkedni fognak a ban-nok....hozzáteszem, tök jogosan. Miért? Mert nem ez volt a kérés tárgya. A kérés tárgy az volt hogy NE LEGYEN CHAT SZOBA A TOPIK, ILLETVE MÓDOSÍTÁSI IDŐN BELÜL HASZNÁLJÁTOK A SZERKESZTÉS GOMBOT, AMI MINDENKIRE VONATKOZIK.
    Ha ezt nem tudjátok értelmezni, és még többszöri figyelmeztetés után se értitek mi a kérés, akkor úgy gondolom nem vagytok elég felnőttek ennek a fórumnak a használatához. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák