Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    válasz smatte #18380 üzenetére

    Nézd meg a Menu-Settings-Advanced-Maps menűben a második menüpontot. Ott mi van beállítva. A telepített térkép nevének kell ott lennie. Nekem, mivel azt a 300 megás csomagot tettem fel, itt a defaultzoomout van beállítva. Az M betűre egy áttekindő kislépzékű tékép jön be-(3. menüpont)(nekem Hungary van beállítva). A Character Map menűsor maradjon üres, mert akkor nem tudja az ékezetes magyar betűket. Az általam használt csomag itt [link] Ez ma a legjobb, legrészletesebb magyar térképes progi. Az itt található csomagból [link] csak a jad, jar érdekes, mert ez a legújabb Wetravel keretprogi.
    A cuccnak működnie kell, bár nem könnyű életre kelteni. Ha nem zöldül be a pötty , csinálj a szervizmenüben egy a-GPS test-et, ott talál-e pozíciót A-GPS, és Önálló mód beállítás esetén (Kapcsolatok- GPS típusa -itt lehet váltani). Ha az A-GPS módot választod, akkor felajánl több lehetőséget, S amikor rányomsz valamelyikre kis pipa kell hogy látszódjon mellette egy pillanatra. Enélkül nem megy az A-GPS-es pozíciófogás. Szabadban, nem árnyékolt(betonépület) helyen érdemes próbálkozni. Ha tudsz ezzel a (szervizmenü-AGPS test) pozíciót fogni, akkor jó beállításokkal zöld lesz a pötty, lesz előbb-utóbb térkép is. :K

    [ Szerkesztve ]

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák