Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz zombinyul #6792 üzenetére

    Jah, akkor rosszul emlekeztem :D
    Facebook a kepek kivetelevel betoltott, meg minden mas, csak a kepek es videok lejatszasa volt nehez (videokat alapbol nem nezek mobilneten sporlas miatt :D ). Viber + messenger is alig kuldte at a kepeket.

    Asszem az enyem is HD vagy FHD, de IPS LCD 1280x800 felbontassal az tuti, filmeket elmeny rajta nezni. Akkuja 4000es. Sajna KK van rajta, de a rendszer szuz, es hibatlan. Viszont a gyarto elbacta, mert az uj fw virusos, igy szedi a keretlen xarokat. Azota mar rootolva van, es a problemas fajl torolve..
    Kamera hatul 5mpx + vaku, elol 2mpx, mindketto fos :D bar nappal elfogadhato.
    A te tabodat megneztem, hat igen megiscsak LG, teljesen mas terulet, hardveresen hiaba az enyem jobb, tied jobb tamogatassal bir + nincsen gyermekbetegsege..
    2x jart szervizben: elsonek az uj fw frissites kezdetenel rosszul kezdtem, teglat csinaltam belole, utana meg azert vittem be mert kijelzo porosodott, fenyszivargas es a fo hiba hogy az akku egyik pillanatrol a masikra tonkrement 2 honapos letere..
    Nem csinaltak vele semmit, de az akkut megjavitottak.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák