Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz zombinyul #6786 üzenetére

    Bezony, 7800Ft 2 éven keresztül a telótorlesztés, + ~4700 az előfizetés.. Nem úgy mint az SP ami már 10 hó alatt kifutott és utána csak a 3200-at fizettem smarttarifa 2-re :D

    Tabletet (Alcor Acces O819M) pl fölösleges volt megvenni, többnyire csak porosodik, igaz a 30-as kártyám benne van, de azt is minek tartom :)) Pedig az se gyenge cucc, csak van gyermekbetegsége sajna, 2x volt szervízbe, és most se stimmel vmi vele..
    Melóban beszélek néha ha esetleg olyan van, máskülönben nekem nem is kellene a 80p beszélgetés sem. Bőven elég lenne a 60 perc vagy 30 perc is. Nekem a net a lényeg, a telefon lényegében multimédiás eszköz, vagy ahogy én szoktam mondani, zsebszámítógép, mivel ugyanazt csinálom rajta, mint a gépen ( jobb a tudása a jelenlegi gépemnél, pedig az se 20 éves veterán, csak 2 éves lesz.. 2 mag, 4Gb ram stb sima LCD monitor mellett stb..).

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák