Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mikemend

    senior tag

    válasz Stauffenberg #26913 üzenetére

    Ezekkel tisztában is vagyok, de valójában onnan indultunk, hogy adott egy hardver, ami függetlenül az országtól, régiótól, vásárlástól sokaknak ugyanazzal a hibával meghal. Ilyenkor az LG is eldöntheti: vagy jófej lesz az üfikkel és lapít (nehogy meglátszódjon a tőzsdén) vagy ha hivatalosan jár el, akkor bár drágábban meg lehet venni a mobilt, csak kevesebbekhez jut el, plusz akik megveszik drágábbért azok joggal verhetnék az asztalt és az is gyengítené az LG hírnevét. Vajon melyikből jönne ki jobban? Valószínű az előbbiből, mert az ő érdeke is, hogy több helyre eljusson a mobilja és azért bevételt is lásson belőle (lévén az áfa az államnak megy és az államot trükközik ki, nem annyira az LG-t).
    Tehát van egy hardver, ami meghibásodik vásárlásoktól függetlenül és azt próbáljuk változatlanul felderíteni, hogy vajon melyik modelleket érintheti és hogy idő vagy gyártás kérdése, hogy előjön? Ezt hivatalosan az LG nem fogja elismerni, így rendes szerviz lévén az ügyfeleket előtérbe helyezve javítja ezeket. Emiatt is már olyan erkölcsi győzelmet könyvelhet el, hogy legközelebb is őket válasszam, mert a legtöbb ember mindig megbecsüli a törődést. Ha meg hibás, akkor is (bár nem kürtöli világgá, de) segít.

  • Harcsai

    senior tag

    válasz Stauffenberg #26913 üzenetére

    Akármilyen is legyen a GSM, sufni, vagy nem, de azért a gyártót csak a China-copy üzemek tudják megkerülni. Hiszen a sufni G4 is LG gyárban készül. Max a magyar jogrendszerrel összeegyeztethetetlen módon kereskednek. :DD

    A többivel egyetértek. Bocsiiii :DDD

    Ezt az etalonozást neeeee.... Mert a másik jelöltem az 5x volt :)
    *** jól döntöttem, jól döntöttem, jól döntöttem..... ***
    :DD

    [ Szerkesztve ]

    iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

Új hozzászólás Aktív témák