Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz zombinyul #6784 üzenetére

    CBA-ba én is nyomtam, 3 hónap után kiraktak mint a macskát xarni.. Mondták a munkával nincs baj, leépítés van..
    Dohányboltos vagyok most, havi 107K+8K erzsike se sokra elég, arról nem beszélve mekkora kockázata van ennek a melónak. 2 éve vagyok itt (kopp.kopp.kopp) 21 évesen kezdtem az igazi nagybetűs életet, most vagyok 28. és 7,5 éves párkapcsolat... Nem egyszerű :D

    Most látom szerkesztetted. Na igen, 23 évesen közel 1 éves gyerekkel te se vagy semmi :C
    Én anyáméknak megmondtam akkoriban, 30 éves koromig gyereket "ne lássak", míg nincs meg a megfelelő életkörülmény. Hát ez a 30 év közeleg, de szerintem még tolódik egy kicsit, a 2 kutya egyelőre kárpótól.
    Sajnos most azon az elven vagyok - bocs a kifejezésért - hogy manapság megfelelő háttér nélkül egy gyerek luxus nekem.
    Nem is tudnék most egyet vállalni, bár lehet én csinálok valamit rosszul :D

    Na jó elég az offból, mert kipenderítenek innen minket :DDD

    Én módosítottam a MyTariff csomagot, beszélgetést levitettem 80 percre, a netet meg felnyomtam +1GB-val, így most elvileg 1.2GB.
    Akkor egyénileg volt 120p beszéd, +500Mb nettel (összesen 700Mb) az került 4400Ft-ba, a mostani meg 4700Ft.. Nem mindegy azért. A telótörlesztés meg 7800Ft ugye 2 évig.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák