Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz vdavid4 #20885 üzenetére

    A tok -szerintem- egy nagyon fontos kelléke a telefonnak. Eddig minden mobilomra kabátot adtam (nehogy megfázzon:), még a megvásárlás napján.
    Persze vannak olyan emberek (pld öltönyjankók) akik a munkájuk és az életvitel során soha sem fognak olyan szituációba kerülni, ami miatt tokot kellene venniük (az Armani öltöny nem igazán karistol :DD
    És vannak a kissé aktívabb emberke (pld én), aki egy túra alkalmával nem szeretné pld a pilisi Hirsch oromról, összetörve hazavinni a készülékét, mert nem védte semmi a telót. Tetejében, még azzal sem lehetne megvádolni, hogy menet közben műteni lehetne a lassúságom miatt. Nálam is előfordult már, hogy röppályára eresztetettem a telót a kezemből. És még számtalan szitút lehetne felsorolni.
    Szerintem egészséges dolog a teló árának a 10%-át (max) költeni az ilyen kiegészítőkre. Én most valahol 7%-nál tartok (tok 7e, üveg 3e) és a fenti legjobb kombinációval rendelkezem. Senki sem szeretne úgy járni, mint a tegnapi fórumtárs.
    Ez a telefon -az ára miatt is- megérdemli nem csak a tokot, hanem a MINŐSÉGI tokot + üveget is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák