Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Csak hogy tudjátok, én annyira imádom a telefonom, hogy azt le sem tudom írni. 3 éve megvan, akkumulátort kellett már benne cserélni, de nem sokkal több az üzemideje, 1 nap ha nyomodom sokat, de ez sem érdekel, a lényeg, rengeteg telefont hoztak ki havonta, tonnaszámra tolják ki a csicsapicsa ilyen meg olyan tudású telefonokat, és annyira hidegen hagynak hogy nem igaz. Nincs az az alkalmazás, és játék, ami ne menne el ezen. Egyszerűen nem kell jobb, max. a kamera lehetne picit jobb vagy kinézete picit vékonyabb stb. de nincs amiért leváltanám, ha mégis, akkor egy g4 vagy egy samsung s6, htc meg huawei telefonokat is néztem, de mindegyik valamin elvérzett nálam, meg hibákat írnak róla stb. Nagyon remélem, jó darabig még meglesz ez a teló, mert ha most bedöglene, ugyanilyet vennék, mert sok pénzem nincs általában ha bedöglik a teló, max. 45 ezer. És ebben az árban ez tudja a legtöbbet.

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák