Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honda130

    tag

    válasz DroiDMester #33907 üzenetére

    Köszönöm szépen! És mindenkinek, aki szólt a témához! Megmondom őszintén, hogy pár lejátszót próbáltam, de túl forradalmi változást nem sikerült elérnem egyikkel sem. Próbáltam a Power amp-ot, a Rocket playert, és a Jet audiot is. Még a Rocket látszik kicsit normálisabbnak, de mondom, túl forradalmi eredmény nem igazán volt vele sem. Igaz, hogy a Jet audió esetében még mondhatjuk függőnek a dolgot, mert eddig fogalmam sem volt hogy az a rettenetes sok gomb meg kapcsoló milyen beállítást igényel. Az EQ része tudom hogy nem az igazi, mert már a HTC-nél is betorzított. Meglátom érek-eel eredményt, de lehet hogy másik füles lesz a vége.
    Annak van jelentősége hogy a Jet audióból a free változatot teszem fel, vagy a fizetőst?

    Az EQ szétb...sza a hangzást dologra még írnék: Sajnos nekem az az érzésem, hogy az a jelenség mikor ráhúzom a basszust inkább a közép és magas hang halkul el inkább LG G2 jelenség. Nem tudom hogy a többi LG is ezt csinálja-e, de a HTC-men a Power amp is és a Rocket player is emelt a mélyhangokon. Nem lehet hogy a végfoka van így megcsinálva?
    De akkor tényleg marad a másik füles.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák