Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Cooley18 #596 üzenetére

    Amit a 3. bekezdésben írsz, kísérletezett is vele valamelyik cég, pont a fullos 1080p elérése érdekében. Ez lett volna a "next-gen passzív 3D". Még idénre voltak beígérve az ilyen technológiájú tévék. De úgy tűnik letettek róla. Valószínűleg egyszerűbb (és olcsóbb) bizonygatni, hogy "márpedig a miénk a jobb"...

  • Nofear19

    tag

    válasz Cooley18 #596 üzenetére

    Persze hogy butaság de ezt nem is én hoztam fel. Én nem is mondtam azt hogy értelme lenne csak azt hogy megoldható persze nem 50 hz-el. Az hogy értelme nincs , naná hogy nincs.Felesleges bonyolítás.
    A tévémen van egy olyan lehetőség hogy felcseréled a jobb és bal szemednek közvetített képet és ugrást veszel észre a képen. Némileg változik is a 3D hatás is.Bár tüzetesen nem néztem meg hogy konkrétan mi változik.

    Engem még mindig nem győzött meg amit mondtok az 540 sorról ( bár ha igazatok is van, engem nem zavar) mert nézem a tévét és mint mondtam gyönyörű tiszta, fekete csík mentes a kép amit látok) Ezt kb. 1.8 méterről nézve mondom.
    Én azt mondom hogy a 540 sort a dual play esetén látod. Mondom úgy hogy nem néztem utána de úgy gondolom hogy mindkét lencse egyforma.
    De linkeljetek be valami leírást ezzel kapcsolatban és elolvasom.
    Én végigolvastam azt a cikket ami a Samsung és LG vitáról szólt. Lehet mondani hogy az egész dolog egy lefizetett műsor volt de akkor ennyi erővel bármelyik cikk lehet lefizetett.
    Én abból gondolom hogy nincs benne semmi fikció hogy a Samsung nem kért újabb vizsgálatot ez ügyben mondván hogy biztos lefizették őket. Értem én a reakcióját a Samsungnak mert az LG elég cinikus videót készített arról hogy miért az övé a jobb technológia. Egyik résznél ki is tört belőlem a nevetés.
    Gondolom a Samsung elég sok pénzt ölt bele az aktív szemüveg technológiába, ésszerű hogy foggal körömmel védi is.

    LG 42 LM 640S

Új hozzászólás Aktív témák