Hirdetés

2018. december 17., hétfő

Gyorskeresés

(#1) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Ha legalább olyan színvonalon jönne, mint a SC Remake, akkor venném.

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#2) #52588800

(törölt tag)

Már csak a Blackthorne hiányzik :D

(#3) atike

atike
(PH! nagyúr)

Valahol félnék tőle, hogy elrontják... De hátha az lesz, és hátha jó lesz.

(#4) AxBattler válasza #52588800 (#2) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Ja, meg a Rock'n'Roll Racing! :))

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#5) JSaN

JSaN
(PH! addikt)

Johet, egyik kedvenc RTS-em.
Aminek a magyar szinkronjat is kivetelessen szerettem, ha remastereleik remelem hozza igazitjak. :K

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

(#6) Rage47

Rage47
(PH! addikt)

egy Uncharted-szerű konzolkalandjáték jöhetne, Thrall lenne a főszereplő :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Kansas

Kansas
(senior tag)

Inkább csinálnák meg a Warcraft 4-et...

I used to be a decent sysadmin, then I took an arrow in the knee... (BOFH)

(#8) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Anno nagyon szerettem ezt a játékot. mármint szerettem volna, ha nem lett volna nekem nehéz. Szóval egy casualoknak való nehézséget is kérnék bele.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#9) The Nuke

The Nuke
(őstag)

Hú. Talán nem is tudom szavakba önteni, milyen nagy élményt adott ez a játék. 16-17 éves lehettem, gimis voltam, "beteg" lettem (egy egyszerű megfázás) és otthon kellett maradni egy hetet. Hát kb. egész idő alatt a warcraft 3-al játszottam. Végig is toltam, de nagyon élveztem. A story nagyon lekötött.
Így már 33 körül kevésbé kötnek le a játékok, hosszú időre, de ennek biztosan neki futnék mégegyszer. :)

Ez egy ilyen bicikli. Ha nem megy, leszállsz és tolod...

(#10) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(PH! addikt)

Egy TFT felújítás is jöhetne.

(#11) kwzatz válasza gyuribácsi88 (#10) üzenetére

kwzatz
(senior tag)

A Starcraft Remastered is tartalmazza a Brood Wart, szóval gondolom ezt is kieggel együtt kell érteni.
All-time top 3 játékom a W3+TFT, de én is jobban örülnék azért egy 4. résznek.

(#12) Feketelaszlo

Feketelaszlo
(senior tag)

Nem lehetséges, hanem biztos, hogy készül. Warcraft: Armies of Azeroth néven fut egy SC2 rajongói mod. Viszont éppen ezért szerintem üzletileg elég etikátlan volna, hogy látva egy kis modder projektje iránti érdeklődést a nagy fejlesztő megcsinálná a saját változatát. Esetleg úgy elképzelhető egy felújított változat, hogy a WAA modot karolják fel és teszik mögé a saját erőforrásaikat, de szerintem akkor nem a nagynevű multi játékosokat hívnák meg a bemutatóra, mert ők bőszen kritizálni fogják az SC2 motor bajait.

(#13) Bici

Bici
(PH! félisten)

Hajra, csinaljak meg, es kanyaritsak ugy a storit, egy plusz epizoddal, hogy johessen a Warcraft4. :K

(#14) Pete55555

Pete55555
(PH! kedvence)

HL3 !!!

Ja, rossz topik

;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#15) blackydan

blackydan
(senior tag)

Pedig reménykedtem a 4. részben. Hát ez sem most lesz :O

(#16) ribizly válasza Feketelaszlo (#12) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Blizzard, Activision és az etika. ;] Ez is csak egy rossz vicc kezdete lehetne. :DDD

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) Healbacsi válasza Feketelaszlo (#12) üzenetére

Healbacsi
(őstag)

Miert is lenne etikatlan? Sc2 ala is van mod amivel megrajzoltak az alap starcraft palyait. Ugyanigy jott a remastered. Ettol a mod kevesebbet er? Nem, mert total mas a 2.

(#18) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

Már csak egy hírre várunk ez után: [link] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) DNReNTi

DNReNTi
(őstag)

De jo is lenne! Orok jatek. Mennyi idot beletalicskaztam anno te jo eg... :D Ha valahova, akkor erre a hirre igazan illik a " shut up and take my money" mem.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#20) kikikirly

kikikirly
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Jeee. Ha már remastered, nagyobb felbontású textúrákon felül holtestek megmaradását is megoldhatnék(legalább sokáig maradjon meg).Starcraft 2-höz is rengeteget hozzá adna, jó kis Zerg rohamok után mindent beborítana a sok holttest és vér.Én minden játékhoz kötelezővé tenném, nem tudom fejlesztőknek miért nem jut eszébe. :R

[ Szerkesztve ]

(#21) DNReNTi válasza kikikirly (#20) üzenetére

DNReNTi
(őstag)

Igy is mindenki arra panaszkodik hogy draga a RAM, mi lenne ha 128GB lenne a minimum egy-egy jatekhoz. Ez nem a fejlesztokon mulik, sot nekik is egyszerubb lenne az elet.

(#22) Healbacsi válasza kikikirly (#20) üzenetére

Healbacsi
(őstag)

Rossz jatekkal jatszol.

(#23) Zedz válasza kikikirly (#20) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Ajánlom akkor a Total War szériát. :)

// TODO: fix this

(#24) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Sztem tök fölösleges. Mai napig rendszeresen játszom vele multiban,és még mindig viszonylag hamar talál ellenfelet. A felújítás helyett inkább jöjjön új rész.

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#25) Medocsabi válasza kikikirly (#20) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Látványban tuti jó lenne, de pl egy multiban akár segítheti is az undead-eket. Ergó nem túl jó ötlet, bár Én örömmel venném Nekem legtöbbször undead-et dob a random play :D

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#26) elithun

elithun
(őstag)

Ez bizony instabuy lenne!

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#27) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)

Remélem konzolra is jön. Ez tudom, hogy hülye elvárás tőlem, de nagyon szívesen tolnám One-on. :D

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#28) ViZion válasza szupermacs (#27) üzenetére

ViZion
(PH! félisten)

PS-en is volt, szal. nem kizárt szerintem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) szupermacs válasza ViZion (#28) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Az még a W2 volt, aminek az irányítása ha jól tudom nem volt annyira "összetett". De legyen igazad! :R

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#30) ViZion válasza szupermacs (#29) üzenetére

ViZion
(PH! félisten)

ehh, igazad van. Jó rég volt. Rongyosra játszottam azt is, meg a Dune-t is.

(#31) AxBattler válasza szupermacs (#29) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

De nem is volt ilyen összetett a gyári kontroller sem: nem volt rajta tapipad, mozgásérzékelő, stb.

Ki tudja, mit hoznának ki belőle?
OW és D3 mellett elférne még egy a Blizzard cím konzolra...

[ Szerkesztve ]

(#32) szupermacs válasza AxBattler (#31) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

One kontrolleren nincs tapipad és talán mozgásérzékelő sem.

D3 mellé szívesen fogadnám. Azt se értem, hogy HS és HotS miért nincs konzolra. :F

(#33) AxBattler válasza szupermacs (#32) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

De PS-es W2-ről volt szó... ja, mindkettő mehetne.

(#34) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

Jövő héten, 27-28-án lesz WC3 event [link]

közben érkezik WC3 patch widescreennel, több játékos támogatással, egy rakat editor változtatással [link]

ebből egyértelmű, hogy Warcraft 3 Battle Royale lesz bejelentve :DDD

(#35) JSaN

JSaN
(PH! addikt)

No kiderult hogy egy ujabb patch lesz, 1.29 mondjuk a legregebb ota vart dolog kerult bel
Rendes 16:9 tamogatas, (nem kep nyujtas) hanem rendes igazitott UI stb.
PTR-en tesztelheto mar, delutan meglesem.
No megeloztel ;)

[ Szerkesztve ]

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

(#36) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

[link]

Kicsit túltolták a spekulációt páran. :)

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#37) szupermacs válasza .LnB (#36) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Ez elég meh... :( Nem nagy cucc.

(#38) wjbhbdux válasza .LnB (#36) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

a Brood War remastered is ilyen rendezvényen lett bejelentve, és az alapjátékot is gatyába rázták ekkor, hogy tudjanak egymással játszani a régi és új tulajok.

nem hiszem hogy 1 widescreen patch reklámozására utaztatnak oda 14 wc3 playert a világ minden tájáról :U

[ Szerkesztve ]

(#39) .LnB válasza szupermacs (#37) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Sokaknak ez is nagyon nagy cucc egyébként. Igaz számomra sem az. Viszont én már nem várok sokat a Blizzard-tól.

A tiszteletet bennem a WoW tartja az irányukba, de ez a cég már rég nem az a cég...Régen ők robbantották a legnagyobbakat az egyedi ötleteikkel, ma meg már csak másolnak, meg butítanak. Más szelek fújnak már.. :(

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#40) szupermacs válasza .LnB (#39) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Activision. Ennyi. WoW-ot abbahagytam Draenornál, ha van időm néha kicsit felmegyek WotLK törtre, mert ott még volt benne valami erő és komolyság.
Azért a D2 patcheknek örültem, mert lesújtott egy komolyabb banhammer. W3-ban nem tudom mennyi csaló/bot lehetet, mert stratégia multikban gyenge vagyok.

(#41) Zedz válasza szupermacs (#40) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Activisionnek mi köze a játékaikhoz?

(#42) szupermacs válasza Zedz (#41) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Nem szólnak bele a fejlesztésbe?

(#43) .LnB válasza szupermacs (#42) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Minden tekintetben teljesen függetlenül működik a Blizzard. Csak mikor a Vivendi Games és az Activision összeolvadtak akkor megváltozott a név.

(#44) szupermacs válasza .LnB (#43) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Pedig úgy vettem észre, hogy amióta Activision felvásárolta őket, azóta nincs eredeti ötletük és játékuk.

(#45) .LnB válasza szupermacs (#44) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Ez is igaz, mert szerintem is a Dio3 óta hanyatlik a banda.

(#46) szupermacs válasza .LnB (#45) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Elég durván. Már csak a nosztalgiafaktorból és a nevükből élnek.

[ Szerkesztve ]

(#47) DNReNTi

DNReNTi
(őstag)

Ez is valami, fel is telepitem majd ha lesz egy kis idom. :K
Igy legalabb nem kell ujra megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#48) Zedz válasza szupermacs (#46) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Nem védeni akarom őket, de ez nem csak rájuk igaz. Szerintem az egész piac stagnál most, a battle royal játékok hozhatnak valamiféle újdonságot, de ez is csak ideig-óráig lesz érdekes.

(#49) Feketelaszlo válasza szupermacs (#46) üzenetére

Feketelaszlo
(senior tag)

Meg a folyton rekordokat döntő részvényárfolyamból. ;] Elképzelni sem tudom milyen rossz lehet egy cégnek, ha 1,5-2 évente megduplázódik az értéke - valamiért az emberek tömegesen úgy gondolják, hogy jó üzlet befektetni egy ilyen vergődő vállalatba.

(#50) .LnB válasza Feketelaszlo (#49) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

A sikernek ára van. És ezt leginkább a jobb érzésű gémer szívja meg.

-Megcsinálták a Hearthstone amit a már meglévő fizikailag is kapható Warcraft és Magic kártyajátékokról mintáztak. A HS a legkisebb gond, elég jókor vágtak bele. Azóta meg folyamatosan frissítik, és mikrótranzakciókkal elvannak.

-Aztán látták a LoL és a Dota sikerét. Mindenáron szerettek volna egy szeletet abból a bizonyos tortából. Pechükre a Dota és a LoL eléggé jól lefedi a piacot, ezért a legkézenfekvőbb utat választották. A komplexitást belőtték a LoL alá, mert a Dota fölé már üzletileg kérdéses (inkább bukó) lett volna. A körítést nem gondolták túl, visszanyúltak az eddig is meglévő karaktereikhez. Ebből született egy dedós moba, ami nem is túl sikeres.

-Viszont ezek után sem tettek le arról a szándékukról, hogy betörjenek az e-sport piacra. Ha a mobájukkal nem is sikerült. Ezért mindent ennek a szándékuknak alávetve megalkották az Overwatch-ot. Mindenhonnan összelopkodtak hozzá ötleteket, nyakon öntötték a saját rajzfilmes stílusukkal és voálá. A Hots esetében kevés volt a Blizzard név a sikerhez, itt nem. Nagyon agresszív marketinggel rengeteg játékost értek el. A sikert már csak a "legtoxxikabb közönség" díja árnyalja. Aztán elindították az OW league-et ami a major sportok mintájára franchise rendszerben működik. És 20milla USD a bekerülési díj. Az OWL jól is indult, szárnyal még, de nagyon az elején vagyunk.

A Blizzard teljesen elhagyta a kreativitását, és mindenre már csak üzletként tekint. Ami jó, ha befektető vagy. Rossz ha olyan játékos aki a Blizzardot azért szerette meg mert rengeteg korszakalkotó dolgot adott a játékostársadalomnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.