Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz pergabb #2843 üzenetére

    A kijelzotol szerintem ne tartson vissza. En nagyon szkeptikus voltam vele kapcsolatban. 1080P felbontas alatt sosem hasznaltam meg telefont (no jol van nagyon nagyon regen) es altalaban amoled volt nalam de ez a kijelzo szerintem nagyon ott van. Itt van parom Pixel-e ami Amoledes es nagyobb felbontasu is, de nem latom ezt rosszabbnak egymas melle teve a kettot.
    Az akku persze a Xiaominal nagyobb de a meret nem jelenti azt hogy jobb is. Nem volt meg egyetlen egy olyan telefonom ami ilyen szinten birta volna, pedig nalam a felhasznalasi szokasaimat nezve nagyon durvan merult minden. Ezt a telefont leveszem toltorol este 9kor pontosan. Egy orat meg nyomkodom es reggelre max. 3%-ot esik, vagy annal kevesebbet. A standby egyszeruen hihetetlen. Nem merul. Az osszes androidos telefonom merult kb. 5-10%-ot egy ejszaka alatt, sot volt olyan ami kikapcsolt allapotban merult 10-15 %-ot 3 nap alatt... :(
    Most tettem fel a telefonom tolteni kerek 48 ora utan. 4 oras kijelzo idovel.
    Bar azert jo sokmindent maskent hasznalok amivel kitolom az akkuidot. Pl:
    Siri-t nem hasznalok
    Location csak egy appnak engedelyeztem a navinak es csak akkor megy amikor navizok.
    Minden mas system navit ki van love
    Bluetooth csak akkor ha a kocsiban vagyok
    Ha nem vagyok otthon vagy melohelyen akkor WIFI off mobildata on. Ha pedig otthon vagyok vagy melozok mobil data off, wifi on igy feleslegesen nem megy a ketto.
    Notification es hatter szinkronizalas csak 3 appnal megy a tobbinel mind ki van love.
    Haptic rezges ki van kapcsolva.
    Csak olyan appokat hasznalok amiket bongeszobol nem erek el. Amit tudok progressive web appkent hasznalok.
    Minden fiokom szinkronizalasa manualison van igy nem frissitenek folyamat.

    Szoval ezekkel nagyon sok akkut tudok sporolni.

    Videozasrol annyit, hogy a piac egyik ha nem a legjobb videos telefonjai az iPhone-ok, szoval ha az fontos akkor itt nem fogsz csalodni az tuti.

    Remelem adott tampontott a leirasom.

Új hozzászólás Aktív témák